Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni, ha meghazudto...

Mit lehet tenni, ha meghazudtol a munkatársnőm?

Figyelt kérdés

Az ő általa adott információk alapján rendeltem meg nyomdai anyagokat, úgy, ahogyan ő mondta, ugyanis a menetrendet ő osztja be.


Anyit mondott, elegendő pénteken délutánra készen lennie, de mivel 4-kor zár az iroda, azt tegyem hozzá, hogy max. 4-ig tudják kihozni.


3-kor készen is lesz, erre most megint galiba van, mert hogy nekik még válogatni kell ezeket, stb, miért nem jön hamarabb? Ezt miért nem vettem figyelembe (egyszóval sem mondta ezt).


Simán meghazudtol, és egyébként is jellenző, hogy egymás alá tesznek itt a munkatársak, megy a furkálás, stb, viszont nem akarom, hogy a főnök azt higgye, én hibáztam.


Ő 2 éve van itt, én 4 hónapja.



2017. ápr. 28. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérj nyilvánosan bocsánatot, de úgy, hogy legyen benne, hogy ő hibázott. PL Bocsánat, hogy nem gondoltam rá, hogy nektek még ki kell válogatni az anyagot. Legközelebb beszámítom a ti munkátok idejét is rendeléskor. Segíthetek benne?


4hónap után neked még semmiképp nem lehet igazad vele szemben, így viszont jelzed a többieknek, hogy ki volt béna.

2017. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocsánatot biztosan nem fogok kérni, ha azt írtam a nyomda felé, amit ő diktált kb nekem! És ha neki van még ezzel teendője, akkor azzal miért nekem kellene számolnom, miért nem neki? Különben is, honnan a fenéből kellett volna ezt tudnom, hiszen ez az ő munkája, ő intézi a beosztást, és nem is jelezte.
2017. ápr. 28. 11:38
 3/7 A kérdező kommentje:
egyébként meg annyit mondtam, hogy olyan időpontot adok meg elhozásr,a amit ők mondanak, ezért ha még ezzel is számolni kell, következő alkalommal természetesen, ha korábbi időpontot adnak meg emiatt, azt fogom továbbítani a nyomda felé.
2017. ápr. 28. 11:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, sok ilyen van, sőt a furkálódásnak 1000 módja van. Viszont ebben az esetben tehetsz egy olyat, hogy legközelebb megkéred, hogy írja le neked egy cetlire, mert így jobban megjegyzed.
2017. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ez a cetlis egy jó ötlet. Egyébként nagyon alattomos. De nem fogom hagymi magam. Sokkal ostobább, mint én, ezért ha úgy van, azt gondolom, ügyesebben ki tudok állni magamért, szakmai indokokkal.
2017. ápr. 28. 15:07
 6/7 brendanus789 válasza:
A munkahelyek 99%-a erről szól:felülre nyalni, alúlra taposni, oldalra könyökölni, mindezt természetesen passzív-agresszív üzemmódban.Vagy ezeket teszed, vagy pofán b***od:))
2017. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1995-ig ment minden szóban, és kézfogással.

Amikor először futottam bele ebbe, elgondolkoztam.

Jobbító intézkedésként bevezettem, hogy mindent emailben kérek.

Azóta semmit nem lehet megmásítani, letagadni, hogy nem akkor történt, hanem ő jóval korábban szól, ő nem azt mondta, stb.

Óra percre megvan, hogy mikor írta a mailt, és nyilvánvaló, hogy mit írt le... nem lehet letagadni.

2017. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!