Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Közmunka programban veszek...

PetiOS kérdése:

Közmunka programban veszek részt. A Rendőrségre keresnek Raktáros segédmunkást. Ki kell töltenem egy Munka Alkamassági kérdőívet. Rám is azok a kérdések vonatkoznak, mintha Rendőrnek jelentkeznék? Elég fura!

Figyelt kérdés
2017. máj. 6. 07:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kérdések ugyanazok (Pl. legmagasabb végzettsége?), de a válaszoknak nem kell ugyanazoknak lenniük.
2017. máj. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Olyan kérdések vannak,hogy pl:iszonyodik-e vértől,halottól,volt -e görcsrohama,ágybavizelése,kezelték-e pszichiátrián,stb marhaság.Nem Rendőr leszek vagy hasonló,csak ott egy "csicska".
2017. máj. 6. 08:07
 3/13 anonim ***** válasza:
Gondolom, a rendőrségi raktárakba kerülnek a véres mindenféle tárgyak is, amelyek bizonyítékok lehetnek. Talán ezért.
2017. máj. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hasonló lehet, de nem hinném hogy ugyanazt kapnád. Más munkakör, más képzettséget/képességet igényel. Nyilván kell majd erkölcsi,ilyesmi.
2017. máj. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom.Pszichiáter ír fel havonta frontint.Nem vagyok bolond őrült stb.idegileg kivagyok cseppet,de ki nem ebben az országban?És azt szedem naponta.De én nem fogom bejelölni,hogy igen,járok pszichire.

De azt sem szeretném,hogy utólag Alkalmatlannak minősítsen.De könyörgöm Raktári tedd ide tedd oda lesz a feladatom.Akkor minek valljam be hogy mi a helyzet?Amúgyse tartozik senkire

2017. máj. 6. 09:38
 6/13 anonim ***** válasza:
A te érdekedben is kérdezik ezeket. Nem jobban járnál egy olyan munkával, aminél nem gond az ilyesmi?
2017. máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem aki pszichire jár, az lehet, hogy jobban jár, ha nem véres kitudjamiket raktároz, hanem inkább mosóport a teszkóban.
2017. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És ha aláírod, hogy büntetőjogi felelősséged tudatában kijelented, hogy izé, akkor később esetleg még büntetést is fizethetsz, vagy nem tudom.
2017. máj. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Látom egyikőtök sem vágja hogy miről is van szó.
2017. máj. 6. 11:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy miket raktároz a rendőrség? Én nem. De lehet, hogy meredekebb dolgokat is, mint amikre gondolsz.
2017. máj. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!