Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 19 éves srácként jelentkeznék...

19 éves srácként jelentkeznék egy szuper/hipermarketbe pénztáros állásra, de mindenhol csak női pénztárosokat látni, így az jutott eszembe hogy ez azt jelenti hogy meg se kellene próbáljam mert erre a munkakörre mindig csak nőket keresnek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 4. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak férfi pénztárosok is!!
2016. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csak női pénztárosokat szoktam látni...
2016. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran látok férfi pénztárost (külföldön is) !
2016. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor ezek szerint van ilyen is, csak azért kérdeztem mert attól tartottam, ha netán elküldök egy jelentkezést akkor kiröhögtetem magam vagy ilyesmi.
2016. okt. 4. 21:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

van férfi is.

és eléggé hiány állás úgyhogy esélyes hogy felvesznek,mert a legtöbben nem bírják sokáig az emberek miatt,vagy nem tudják megjegyezni a rengeteg termék kódot.

2016. okt. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is vannak férfi pénztárosok, nem csak nők.
2016. okt. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sőt, manapság a hiperekben a pénztáros és árufeltöltő egyben van: tehát hol pénztárba osztanak be, hol polcot pakolni.

A pakolás részét a dolognak pedig pont hogy a férfiak szokták jobban bírni, mint a 30-kiló-vasággyal, 155 centis fiatal lányok.

2016. okt. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Így van, sőt tovább megyek, pl. a Lidl ben mindenki csinál mindent. Pénztár, árufeltöltés, pékség, árcédulázás, raktározás, stb...
2016. okt. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Sparban, ami közelében lakom, fele fiu a penztarosoknak. 😊
2016. okt. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!