Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért voltak bunkók mikor...

Miért voltak bunkók mikor felmondtam?

Figyelt kérdés
Pár nap után otthagytam a helyet. Kevés volt nagyon a fizu és nagyon sokat kellett dolgozni melegben. Ha arányosan kifizettek volna talán maradok. Mikor közöltem eljövök onnan a hr-es fapofával beszélt hozzám, megjegyzést is tett. Mikor mentem a titkárságra a fizetésemert ott se voltak vmi kedvesek. Máshonnan is jöttem már el de ott senki se bunkózott velem. Mással is fordult elő ilyen? Nagyon megalázva érzem magam.
2017. máj. 12. 08:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és mikor vissza mentem oda abba a helyiségbe ahol dolgoztam amint betettem a lábam csörgött a telefon. Aki betanított annak rögtön elmondta hogy otthagyom őket esegkerdezte a hres tőle hogy mit tett velem hogy eljövök. Jó kis kínos helyzetbe hozott ezzel is.
2017. máj. 12. 08:26
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Ahol kevés időt voltam, ott velem is így "bántak". Azaz nem bántak sehogy.

Ez az év különlegesen rossz ilyen szempontból, mert 2 heylet hagytam ott. Mind a 2 helyen megkérdezték, hogy miért megyek el... mind a 2 helyen elmondtam, ha nem a jópofizás, meg a vigyorgás ment volna felvételkor, és minden ellett volna mindva korrekt módon (negativ is), és nem menet közben jön rá az ember, akkor nem lennénk ebben a helyzezben.....

Na velem ezután lettek mindig ilyenek....

Első helyen nagyjából ezután el sem köszönzek :)))

De ezek engem nem érdekelnek... szerencsére eleggé piacképes munka, és nagy hiany is van belőle.... és erre tényleg igaz szószerint, hogy mindenhol ugyanazt csinálom, csak a hely és a cég szine a más... :)))

2017. máj. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Nyilván nem tetszett nekik, hogy téged választottak, elkezdtek betanítani, aztán jól sz..ószban hagytad őket.

Jelzem, ehhez jogod volt, de érthető, hogy morcosak voltak.

2017. máj. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Másik helyről is eljöttem. Ott nem bunkóztak. Nem a hres nem a titkárnő tanított be! Azok akik ott dolgoztak mind kedvesek voltak mikor eljöttem.


Elsőnek! Velem és két másik csajjal is túlságosan jópofiztak az állásinterjún.

Arról nem is beszélve hogy kezdőként olyan mélyvízbe dobtak be amit még a régóta ott dolgozók se bírtak. Szóval nem kellene csodálkozniuk hogy hetente sz.arban hagyják ott őket.

2017. máj. 12. 08:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, az ilyen cégek hirdetnek mindennap....
2017. máj. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Amúgy meg a hres nő nem az irodájában hanem a folyosón várt. Mondjam el ott hogy mi a problémam.

Ez is milyen dolog?

2017. máj. 12. 09:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért mire számítasz?


Most kereshetnek a lököttek a helyedre valakit, aki 100-200 nettóért dolgozik mint a hülye.


Mert nem hiszem hogy jóval többet kerestél.


Na szóval nekem is volt tavaly egy ilyen rabszolgatartó cég, kemény minimálbéres meló plusz valamennyi zsebbe, 2 hónapig tartott, aztán kisétáltam, mikor lerendeztek anyagilag ők se vihogtak, mert sokat dolgoztam.


Csak nem ennyiért fogok melózni az biztos. Következő helyen 200.000 nettóval kezdtem. Nem volt olyam hogy ennyi zsebbe meg ennyit meg annyit utalnak.

2017. máj. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Havi 80 ezer lett volna. Kb. Halálra dolgoztattak minket. Szóval nem lett volna reális. Ez volt az egyik ok...
2017. máj. 15. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!