Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon utálom a munkám,...

Nagyon utálom a munkám, képtelen vagyok dolgozni benne. Nem tudtam tovább folytatni, felmondtam. Mit kellene csinálnom, ameddig nem szerzek másik végzettséget?

Figyelt kérdés
Egyszerűen annyira nem akarok, és nem tudok már benne dolgozni, hogy inkább éhen halok, de akkor sem megyek vissza a szakmámba.

2017. ápr. 6. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád?
2017. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szociális munkás.
2017. ápr. 6. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem valakit, egy percet sem dolgozott benne, mármint szoc munkásként, pedig erről van a diplomája. Elment inkább seg ápolónak, ezt nyomatta vagy egy évtizeden át.
2017. ápr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet lepontoznak de én komolyan mondom elmennék egy kávézóba baristának, kávét főzni.


Olyan mindig kell, az emberek sokat kávéznak, van egy rakat ilyen cég.


Szociális munkás? Jaj nekem, én abban a szakmában szerintem olyan másfél napot dolgoznék.

2017. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit csinál egy szociális munkás?
2017. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kifejezetten jó ötletnek tartom, kedves harmadik, tetszik az ötlet! :) Ezerszer jobb, mint a szociális munkás, szerintem megpróbálom majd.


Negyedik: segíti a hajléktalanokat, kisebbséget, időseket, hátrányos helyzetű gyerekeket, fogyatékkal élőket, szenvedélybetegeket és pszichiátriai betegeket. A baj csak az, hogy közelről sem olyan rózsaszín és szép ez a szakma, amilyennek sokan lefestik, hogy de olyan szép dolog segíteni... Elegem lett a hálátlan, prosztó és sok esetben kifejezetten veszélyes emberből (kortól, nemtől, származástól függetlenül), akik hülyére veszik a másikat, szóval tényleg inkább az éhhalál, de ilyeneknek nem segítek. (Vannak persze kivételek, de kevés, és tényleg marhára kiégtem benne sajnos, pedig még csak 25 vagyok.)

2017. ápr. 7. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!