Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tudtok a szociális szövetk...

Mit tudtok a szociális szövetkezetben való munkavállalásról?

Figyelt kérdés
Munkanélküli voltam 2 hónapig, még egy hónap hátravan. A munkaadóm szerint ezt még megkapom,- mármint az ellátást-, szövetkezeti tagság mellett is. A munkaügyi irodában azt mondták amíg tag vagyok addig regisztrált munkanélküli is,mivel ez nem klasszikus értelemben vett munkaviszony és ki is közvetíthetnek. Azt is hallottam, hogy csak azokra a napokra van bejelentés amikor dolgozom. TB, adóelőleg levonás van. Beszámít a nyugdíjba. Betegszabi az nincs(?) Állítólag a kisvállalkozásoknak most ez a legkedvezőbb vállalati forma, egy munkanélküli után akit felvettek például sokat kapnak. Háát én már beleugrottam.Szerintetek?
2017. máj. 12. 14:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!