Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehetséges Kelet-Európában...

Lehetséges Kelet-Európában kamionozni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egy magyar vagy osztrák (mert jobban fizet) cégnél dolgozok kamionsofőrként, de a legtöbb kamionossal ellentétben nem Nyugat-Európába szállítom le az árut, hanem Kelet-Európába vagy Ázsiába viszem? Pontosabban arra vagyok kíváncsi, hogy a magyar vagy osztrák cégek visznek-e keletre fuvart?

2017. máj. 16. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Balkánra van fuvar. Bár az is már szinte végig autópálya.


Ismerőseim is nyugatra mennek többnyire, de gyakran voltak ezen a balkánin-Görögországba kikötőbe mentek.

2017. máj. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a Gartner pl (hűtős és konténeres) gyakran megy Görögországba, de láttam már youtubeon hogy lemennek a pic*ába tbilisi-be is :D
2017. máj. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen cégek. A Gartnert már írták, van az osztrák Kralowetz, tartályos, ők is járnak a Balkánra, török, grúz, moldáv stb. fuvarok.


Van a magyar Hunland, élőállat, egy fél évet magam is voltam ott, ott van minden, Észak - Afrika, Közép - Ázsia stb.


Én is szívesen járnék Keletre, megvan az oka, hogy miért nem teszem mégsem a fentiek alkalmazásában.

2017. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!