Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kérem valaki árulja már el...

Kérem valaki árulja már el hogy akik itt siránkoznak hogy a munkahelyükon "nem foglalkoznak" velük, pontosan mire gondolnak? Többit alább.

Figyelt kérdés
Sokan itt szoktak siránkozni és kérdést feltenni hogy nem tanítják be őket rendesen, nem foglalkoznak velük, nem adnak elég munkát, azoknak az embereknek pontosan mi a bajuk? Dolgoznának többet hogy több legyen a fizu, vagy mi nekik a probléma pontosan? Vélemények?
2017. máj. 19. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan nem a fizuval volt bajom, hanem azzal, hogy nem tanítottak be egyáltalán és mikor kérdeztem úgy éreztem, mintha barkóbáznánk, de a megfejtés nem derült ki soha. És ilyen háttérrel még irreálisan nagy elvárásaik is voltak a teljesítményt illetően.

Ha nem foglalkoznak velem, az nem zavar különösebben, de néha jól esik tudomást szerezni róla, hogy a munka amit végzek mennyire felel meg az elképzeléseiknek, mennyire elégedettek a munkám által keletkezett profittal, szeretem tudni, hogy mit gondolnak arról, miben kellene fejlődnöm. Mikor ezek helyett csak a durcát vágják be, akkor az zavar, mert azt látom, hogy valami nem stimmel, de nem közlik mi az így nem tudom mit kéne változtatnom.

Olyan helyen még nem dolgoztam, ahol nem adnak elég munkát, én inkább a másik végletet tapasztaltam, hogy annyit zúdítanak rád, hogy levegőt sem kapsz és elvárják, hogy beáldozd a szabadidődet is ingyen. Nem tudom van e olyan ember, akit ez nem zavar...

2017. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi most már értem.


Szóval pl. az is zavar egyeseket hogy egyszer meg nem köszönnék amit csinál.

2017. máj. 19. 16:52
 3/4 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Az a baj, hogy már a kérdésben degradálod az ilyen embereket és nem érted az alap problémát.


Sokaknak nem elég az hogy bent lébecolnak 8 órát aztán jó napot. Én például kifejezetten szeretem a pörgést, szeretem ha van bizonyos fokú terhelés rajtam, van mit csinálni, és utálom mikor nincs feladatom.


Én például kifejezetten szeretem a visszajelzéseket, akár negatív, akár pozitív. A negatívból tanulok, a pozitív meg ösztönöz.


És nem azt várom hogy megköszönjék a munkám. Nem kell megköszönni, ez a feladatom. De szeretem azt érezni, hogy értékes és hasznos része vagyok egy munkafolyamatnak, rajtam állnak vagy buknak dolgok, felelősséggel jár a munkám.


Voltak nálunk gyakornokok, na nekik elég hányattatott sorsuk volt. 1-2 hónapig vannak, az pont az az idő, hogy nem bízol rá semmi érdemlegeset, nem kap nagy feladatot, és inkább azt bízod meg akit ismersz vagy megcsinálod a folyamatot magad. Így ők meg ülnek és néznek ki a fejükből egész nap. Legrosszabb mikor ott kell lenned, mindenki sürög, forog körülötted, te meg teljesen kimaradsz az egészből és csak nézed hogy mi van.

2017. máj. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

Nem a köszönet ami hiányzik. Az egyáltalán nem fontos, hanem az, amit Fatal is leírt, hogy kapjak visszajelzést...

2017. máj. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!