Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a kollégák nemigen foglalko...

Ha a kollégák nemigen foglalkoznak veled, amikor uj munkahelyre kerülsz, akkor hogyan nyissak feléjük?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy most kezdtem egy munkahelyen dolgozni lányok vagyunk de ök már összeszokott csapatként dolgoznak.Van egy két uj személy aki szintén velem kb egyidöben kezdett dolgozni, de öket ugy érzem, hogy hamarabb befogadták..velem akkor beszélnek ha én kérdezek és az a munkárol szol..persze nem dumapartit akarok, nyilván dolgozni járok oda, csak jobb lenne ha kicsit engem is befogadnának.. elég csendes személyiség vagyok, illetve a többiekhez képest én csak 4 orában dolgozom..ti mit tennétek?nem tudok témákat felhozni..

2016. márc. 8. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos aki többet van ott, napi 8 órában és nagyobb szájú, azt jobban befogadják. Pl. én diákként vagyok egy cégnél heti 3*8 órában, utánam jött 2 hónappal egy nagyszájú, mondhatni primitív kolléga napi 8 órára, folyton mindenkit figyel, mindenhez hozzászól, őt mégis jobban befogadták szerintem épp emiatt, hogy mindig jelen van és mindenhez hozzászól.

Szerintem próbálj meg nyitni a szintén újak felé és ha velük jóban vagy akkor talán könnyebb lesz beilleszkedni azokhoz akik régebb óta vannak ott.

2016. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen a többi pókhálós, inkább dugj a főnökkel.

Aztán majd,csak pislognak ha te leszel a műszakvezető

2016. ápr. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!