Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hatásos online ébresztőóra...

Hatásos online ébresztőóra hogy ne aludjak el?

Figyelt kérdés
Nincs telefonom,ezért fontos lenne egy jó online ébresztőóra,ami tényleg csörög ha nem nyúlok a laptopomhoz 8 órán keresztül.Tud valaki ilyet ? Eddig olyat találtam,ami reggel elfelejtett csörögni,így elkéstem,többet nem hiányozhatok a munkahelyemről.
2017. máj. 29. 07:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tegyél bele új elemet, nálam attól mindig hangosabb lesz. És persze előre próbáld ki.
2017. máj. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha nincs telefonod hogyan telefonálsz? Nem lenne jobb beszerezni egy olcsóbb telefont inkább mint hogy a laptopot terheld? Nem jó az neki ha éjszaka sem pihen.
2017. máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az ilyen az elég hangosan kolompol.

Csak az a baj, hogy ketyegni is hangosan ketyeg.:)

[link]

2017. máj. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Free alarm clock nevezetűt töltöttem le a gépemre,de nem tudom működik-e rendesen,mert nem merek elaludni mélyen,sokszor hozzáérek az egeremhez,fejemnél van a laptop,így nem tudom alvó módban is felébresztene-e :) Nem kísérletezek ezen a héten,mert kivágnak,jövő héten éjjeles leszek,akkor kipróbálom normálisan.
2017. máj. 31. 19:32
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!


A laptopot is be lehet úgy állítani, hogy ne menjen el alvó módba. :)


Hogy sikerült végül időben felkelned?

Én meglepődtem azon, hogy van net, laptop, éjszaka megy a gép, stb. de egy hangos ébresztőórára nincs 1000 HUF?

2017. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15: Vagy jófogáson, Vaterán max. 300 Ft-ért...
2017. jún. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!