Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezelnéd, ha néhány...

Hogyan kezelnéd, ha néhány munkatársad próbálna kikészíteni idegileg?

Figyelt kérdés
Ha folyton kritizálnának,beszólogatnának,miközben te semmi rosszat nem mondtál róluk és a munkádat is jól végzed.
2017. máj. 25. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Megmérgezném őket.
2017. máj. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ilyenekben én nem vagyok jó. Aki bánt, piszkál, azt igyekszem elkerülni. Konfrontálódhatnék is, de az ilyen áskálódós emberek rutinosabbak az ilyesmiben, úgyhogy abból se jönnék ki jól szerintem.

Szóval ha olyan kollégák, akiket el lehet kerülni, azokat nagy ívben leszarnám, ha nagyon támadnának, visszaszólnék, de ha benyalnak a felettesnek, azzal tehetetlen lennék, inkább áthelyeztetném magam vagy keresnék új munkahelyet.

2017. máj. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Munkahelyet váltanék.
2017. máj. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, egy konkrét cég.


Beadtam a felmondásom, már máshol vagyok.


Az egész cég kiürült.


Néha ha belegondolok annyira röhögök hogy komolyan mondom szinte összevizelem magam, mekkora idióták voltak, mint akik megrekedtek egy 3-4 éves gyerek szintjén.

2017. máj. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell velük foglalkozni. Nálunk is megvan, főleg a főnököm részéről, neki soha nem jó semmi, stb, de én már megtanultam leszarni. Múltkor is simán kizavartam az irodából, amikor beszólogatott. Nekem nem ér annyit, hogy idegeljem magam rajta. Több lábon állok, így ha elküld, akkor elküld, ő küzd létszámhiánnyal, nem én :)

Szóval már egy ideje elengedem a beszólogatásokat, azzal se zsibbasztom magam, hogy visszaszóljak. Helyette megvárom, hogy befejezze, és csk ennyit mondok: "Befejezted? Akkor tipli van!"

2017. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1, Elgondolkodnék, hogy valóban igazuk van, vagy sem. Ha nem, akkor hagynám a francba őket.
2017. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Látom megin nem ittad meg a páleszt amit anyáddal küldtünk, a macska rúgjon má meg.
2017. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!