Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hová érdemes menni operátornak...

Hová érdemes menni operátornak? Esztergom Suzuki vagy Hankook Tire Dunaújváros-Rácalmás?

Figyelt kérdés
Szállásra is szükségem lesz.

2017. jún. 1. 16:35
 1/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
36%

Én a japán cégekről nem sok jót hallottam (suzuki), még arról is pletykáltak, hogy a japánok kitalálták, hogy pelenkát hordjanak az alkalmazottak, mert akkor a pisilési idő nem esik ki. -.-

De alapból is azt hallani, hogy droidokként kezelik ott az embereket.

2017. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Operátornak menni hova jó? Őszintén: SEHOL. Az operátorok általános keresete max 150 ezer forint. Ez egy olyan dolog, amit szinte bárki tud csinálni! 8 általános után, ne várj egy igazgatói állást! Takarodj tanulni, menj szakmára, bármi jobb, mint az operátor. Persze, ha neked ez jó, hogy droid vagy, robot, (biorobot), akkor elnézést a pofázásért.
2017. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De egyébként hogy elmondjam: Én a Suzukinál voltam, akkor 130-140 ezer forintot kínáltak fizetésnek, mostanság 150-160 ezer forintot, DE AZÉRT ÚGY KIFOGJÁK HAJTANI A BELEDET ÖCSÉM, hogy csak na!


Nem kezelik az embert úgy, ahogy, szűrik is a jelentkezőket, hiába mentél át a teszten. 50 emberből max 10-15-20 akinek már lesz munkaszerződése.


Ez EGY BIOROBOT hely, SOK JÓT, BÁRMI MEGVÁLTÁST nem kell várni.

2017. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Nem kezelik az embert úgy, ahogy, szűrik is a jelentkezőket, hiába mentél át a teszten. 50 emberből max 10-15-20 akinek már lesz munkaszerződése."


Az világos, hogy szar a munka, hallottam, hogy minden 2. ember otthagyja 2 hónapon belül, de azt hittem bárkit felvesznek. :D

2017. jún. 9. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenkit felvennének - igen, ha mindenki akarna ennyi pénzért a belét otthagyni. Aki rá van kényszerülve , hogy ezt csinálja, annak részvétem.
2017. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja , még annyit, hogy van nekik a kaszni festő részleg is, ahová festő szakmával is lehet menni, de az a helyzet az még pusztítóbb, mint a sima operátor részleg, és asszem, ha van szakmád(festő): Akkor is max +10-20k -at adnak alapfizó mellé. (Egész nap védőfelszerelésben dekkolhatsz a festő részlegben... )
2017. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!