Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megvalósítható? Hogyan? (Amerika)

Megvalósítható? Hogyan? (Amerika)

Figyelt kérdés

5 éves vagyok, és régi álmom hogy Amerikában éljek, vagy legalább járjak ott. Szeretek gyerekekkel foglalkozni, de nem gondoltam erre építeni az életem, egészen idáig. Kicsit utánaolvastam, de ez még mindig nagyon kevés információ a számomra. 18 éves kortól lehet, de jogosítvány szükséges? Amerikában ez hogy működik? Nem 21 éves kortól nagykorú valaki? Elfogadják az itteni sima jogosítványt, vagy másmilyen kategória kell?

Kell gyakorlat ahhoz, hogy ki tudj menni. Mikre gondolnak? Például bölcsödében önkénteskedés annak számít? El kell végezni valami tanfolyamot akár Magyarországon, akár Amerikában? Mennyi nyelvtudás szükséges?

Au pair in America szervezetet néztem, valakinek van vele kapcsolatban tapasztalata? Tudnátok segíteni? Mennyi pénzből valósítható meg? Illetve a vízum hogy működik ilyen esetben?

Ha a barátnőmmel terveztünk kimenni, van lehetőség arra hogy ne messze kerüljünk egymástól, ha ő is au pairnek jelentkezik?


Ne haragudjatok a sok kérdésért! Nagyon megköszönném ha valaki eltudná magyarázni nekem mindezt:)


2017. jún. 5. 17:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 15 éves vagyok :D
2017. jún. 5. 17:33
 2/3 toncsi64 válasza:
Szerintem itt ( [link] sok kérdésre választ kaphatsz, első kézből :)
2017. jún. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a CCUSA-vel töltöttem kint néhány éve egy nyarat. Azt hiszem betölött 18 év kellett, meg hogy diák legyél. Gyerrektáborokba közvetítenek embereket, akár ketten is mehettek ugyanabba a táborba. Úgy rémlik, 300 eurót kellett akkor befizetni (ez 8 éve volt), de a repülőjegyet ők állták, és ezt az összeget s csak azután kellett befizetni, hogy már talaltak neked tábort. A vízuminterjút is ők szervezték, csak ki kellett fizetni meg elmenni rá (nem esküdnék meg rá, de talán olyan 30 ezer forint körül volt akkoriban). Ezen felül más költség nem volt.

Ugyan nem aupair, de azért remélem, segítettem :)

2017. jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!