Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem fogadom el a felmondásod-é...

Nem fogadom el a felmondásod-értelmezhető ez a munkáltatói kijelentés határozatlan szerződés esetén?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó nem is érint csak érdekel. Valaki beadja a felmondást és a munkáltató azt mondja visszadobom nem fogadom el maradsz.

A szerződése neki (is meg mindenkinek) határozatlan sima szerződés nem adott feladatra szól nem határozott. Akkor mondja fel amikor akarja leadja írásban a formai felmondást 30 nap felm idő és távozik. Tetszik nem tetszik a vezetésnek nem érdekes.

Hogyan miként érti azt a munkáltató hogy „nem fogadja el”?

A felmondás egyoldalú jognyilatkozat melyet a munkáltató nem elfogad/nem fogad, hanem tudomásul vesz csupán. Nincs lehetősége joga nem elfogadni. A felmondó letölti a 30 napját és nyasgem.

Mit hagytam ki? Mit tud a munkáltató amit én (mi...) nem?


2017. jún. 8. 08:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

update: 2012. jún 1. óta NINCS....

utánanéztem

2017. jún. 8. 18:19
 12/14 anonim ***** válasza:
De van, csak más a neve.
2017. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
álláskeresési járadéknak hivjak, nem toroltek el csak atneveztek mert ezt igy kimondani hogy munkanelkuli segely az serto szerintuk meg megalazo az allaskereso szamara.
2017. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A felmondás egyoldalú jognyilatkozat, nem kell elfogadni senkinek


Amúgy unalmasak a munkaügyes kamujaid

2017. jún. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!