Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 8 órát kell az egyik kollegám...

8 órát kell az egyik kollegám mellett ülnöm majd és fogalmam sincs miről beszélgethetnénk. Hogy lehet elkerülni a több órás kínos csendet?

Figyelt kérdés
0 közös érdeklődés, nincs hobbija, nem csinál semmit, viszont a 8 óra így irtó kínosan fog telni

2017. jún. 17. 06:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Talán dolgozni kellene, nem beszélgetni, csak a munkával kapcsolatban.
2017. jún. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jézusom ez a magyar rosszindulatú mentalitás... Gép előtt fogunk ülni, a szüneteinket is együtt töltjük és ha nincs vendég az üzletben (márpedig alig szokott lenni, elvétve téved be 1-2 délelőtt) akkor igen is illene egymáshoz szólnunk...
2017. jún. 17. 06:38
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Ez baromság. Nem muszáj beszélgetni. Nem azért járok a melóba, hogy bratyizzatok, hanem hogy pénzt keressetek.

Ha ő nem szól hozzád, nem dob fel témát, akkor biztos nem is akar beszélgetni. Felesleges csak azért beszélgetést kezdeményezni, hogy ne legyen csönd. Nincs semmi baj a csönddel.

2017. jún. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Rádiót kell hallgatni, ennyi, azért van, millió online stb rádióadó van, zene stb.
2017. jún. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Próbáld meg kitolni a beszélgetést.

Azaz válaszolj hosszabb mondatokban,amiről egy kicsit hosszabban beszél arról próbálj meg többet kérdezni.

Vigyél be csokit vagy chipset amivel megtudod kínálni utána lehet máshogy áll majd hozzád,ha ezek se jönnek be akkor maradnak a sablon témák időjárás,zenék,filmek,munkahellyel kapcsolatos dolgok meg ilyenek.

2017. jún. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Fatal_3rror_ ***** válasza:
84%

"Jézusom ez a magyar rosszindulatú mentalitás..."


Az mennyiben jobb mentalitás hogy pofázzuk végig az egész napot csak mert? Engem például kifejezetten zavarna ha valaki folyamatosan hozzám beszélne csak mert nem bír csendben maradni.

2017. jún. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Hármas ugyan már emberek vagyunk lételemünk a kommunikáció,meg ki nem szeret haverkodni főleg egy munkatárssal akivel kitudja mennyi időt fogsz még tölteni.Meg azt nem hiszem el,hogy élvezetesebb egy helybe ülni egész nap mint elbeszélgetni másokkal azt megértem néha az embernek kell egy kis feltöltődés,de hagyjuk már azt hogy az valakinek jó hogy több óráig nem szólunk egymáshoz.

Tipikusan az a szöveg akik nem jók a beszélgetésben,néhány éve én is ilyeneket mondtam mert volt olyan hogy nem találtam meg a közös nevezőt egy csomó emberrel,aztán elkezdtem fejleszteni magam a beszélgetésbe néhány év alatt már úgy vagyok vele,hogy 10-12 órába elbeszélgetünk a munkatársakkal elég sok új ember szokott lenni nálunk és így visszatekintve sokkal jobb ez új kapcsolatokat építek ki és nem unalmas munkába menni mert van kivel eltöltenem a napot.

2017. jún. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Van még ilyen "munkahely"?

Írd az elérhetőséget magánba.

Vatikán?

2017. jún. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem vagy vicces utolsó. Komolyan nem értem, honnan van ennyi rosszindulatú ember... feltettem egy kérdést és többen is utálkozni kezdenek... Legalább akkor ne válaszoljanak
2017. jún. 17. 07:44
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

bármennyire is hihetetlen, de képzeld, több millió ember ül naponta a munkatársa mellett 8 órát, vagy többet... :D

még szerencse, hogy ők nem tesznek fel ilyen idióta kérdést, aztán sértődnek meg a válaszokon

2017. jún. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!