Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hy! A kérdést lentebb leírom...

Hy! A kérdést lentebb leírom igazából a véleményekre vagyok kíváncsi ti váltanátok-e milyen a fizetés stb?

Figyelt kérdés

Egy multi cég logisztikai központjában dolgozom raktári beosztottként. Érettségi után elvégeztem egy 2 éves OKJ-t amivel sajnos nem nagyon lehet elhelyezkedni.( pedig a tanárok, ismertségi körömben is jó páran mondták hogy mekkora lehetőség van benne végezd el. Sajnos mint kiderült nem így van. Aztán tavaly szeptemberben kezdtem el dolgozni a jelenlegi helyen. A belépéskor a kezdő bruttó fizetésem 162.000 forint volt. Ehhez jön még hozzá a 25.000 cafeteria+a bérletpénz 100%-a.

Idén tavasszal emelték a fizetéseket 177.000 forintra, a mostani hónaptól pedig 198.000 forintra. Mivel ez egy ilyen speciális műszak( 17-01:30) ezért ugye jelentős mértékű a műszakpótlék is. A 177.000-es bruttó esetében 170-175 nettot szoktam megkapni. A mostani emelés következtében ugy kb. 20.000 forinttal emelkedik ez az összeg. A kérdésem az lenne hogy szerintetek a mai Magyarországon ez milyen fizetésnek számít ? ( érettségi+ okj) 198.000 br. + 25.000 cafeteria+ helyi bérlet 100%



2017. jún. 24. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Átlagbér, de az átlagot most a bérből és fizetésből élőkre értsük, ne keverjük bele a felső egymilliót. Ez kb korrekt bevétel.
2017. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jónak. Főleg ezért a munkáért. Persze a munkaidő elég barátságtalan, de más közvetlen hátrányt nem látok benne. Piacképes diplomával persze lehetne többet keresni, de egy csomó diplomával semmivel nem lennél beljebb.
2017. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát igen elsőre kicsit fura volt de azért mondjuk felkelek másnap 9-10 körül(néha előbb is ha dolgom van ) és a buszom csak 15:40-kor indul szóval azért van szabadidőm is valamennyi. Egyébként szeptemberben tovább emelik a bruttó fizetést 198.000-ről 220.000-re mivel akkor lesz hogy 1 éve ott dolgozom. 2 év munkaviszony után meg 245.000-re emelkedik a bruttó.
2017. jún. 25. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!