Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mosolyogva mentek dolgozni?

Ti mosolyogva mentek dolgozni?

Figyelt kérdés
Mert én nem,nem szeretek dolgozni,nem is értem azokat akik élvezik hogy dolgozhatnak a munkahelyemen(gyár).
2017. jún. 25. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem élvezem.

Csak épp máson jár az eszem. Álmodozom, így mosolygok, de amúgy utálom a munkát.

2017. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, olyan munkahelyem van, amit lehet szeretni szerintem. De gyárba én se szívesen mennék, megértem, ha nem jó oda menni, biztos nagyon monoton lehet.
2017. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szinte "sírva" megyek 😂, de szerencsére már nem sokáig. 😁 Helyet kell csinálni egy ismerősnek, de egyáltalán nem bánom. 😊
2017. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem is mosolyogva, de okom sincs sirni.
2017. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a mostani (remélem, jó hosszú ideig itt leszek) munkahelyemre szeretek járni, szóval jó kedvvel megyek minden reggel.

De át tudom érezni, milyen egy sz.r helyen dolgozni, volt nekem is olyan, ahova utáltam menni.

2017. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igeeen, de csak mert már a felmndási időmet töltöm. xd
2017. jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!