Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki fog dolgozni helyettem ha...

Ki fog dolgozni helyettem ha én felmondok van nekem ehhez közöm?

Figyelt kérdés

Ha én határozatlan munkaszerződésemet felmondom, letöltöm a felmondási időmet, akkor kell hogy érdekeljen engem ki fog helyettem dolgozni ki fogja csinálni az én munkámat hol talál embert a cég a helyemre stb-ehhez nekem van valami közöm?


Ugyanis felmondás után még felmondási időben ilyen kérdésekkel „támad „ a főnök engem hogy nem enged el, mert „ki fog helyetted dolgozni” „hol találok én embert a helyedre 30 nap alatt” stb

Én meg nem értem ez mind kell hogy engem érdekeljen?

Én beadtam a papírt 30 nap lassan letelik aztán kalap kabát csinálnak amit akarnak.

Olyan szuperokos a főnök is osztja a (nem létező) eszét hát most itt az alkalom egy probléma amit a szupereszével megoldhat…

nem?


2017. jún. 27. 06:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. :) Nálunk is ezt csinálják, ha felmond valaki, szó szerint leüvöltik a fejét, hogy ezt hogy képzeli, mi lesz így a céggel, kit vesznek fel a helyére, stb. Pedig nálunk nagy a fluktuáció. Átlag havi 2 ember megy el és jön ennyi új a helyükre. :D Szóval hozzá szokhattak volna már a gondolathoz, hogy senki nem marad a cégnél örökre, mégis vérig vannak sértve, amikor valaki felmond. :)
2017. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"szó szerint leüvöltik a fejét"


És az illető nem üvölti vissza??? Én tutira visszaüvöltenék.... féltenivalóm semmi max az állásom de mivel felmondtam így már az se.

2017. jún. 28. 08:01
 13/13 A kérdező kommentje:

UPDATE!!!


1 hét van (volt...) hátra és elmentem betegállományba... mert ugye ez is beleszámít a felmondási időbe.

Nagyon beteg vagyok mondani se kell...

A főnök? agyvérzés határon. Remélem, összejön neki!

2017. jún. 28. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!