Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit szólnátok ehhez az üzleti...

Mit szólnátok ehhez az üzleti ötlethez? Ti belevágnátok-e helyettem?

Figyelt kérdés

Eszembe jutott egy tök jó ötlet, ahogy éhesen sétáltam a metróaluljáróban, leírom röviden:


mit szólnátok egy olyan válallkozáshoz, ami félkészre sütött mirelit pékárut adna el kisebb üzleteknek, pl kroásszant, pogácsa, sós-édes aprósüti, amiket az üzletek "helyben" sütnének ki? Tehát én adnám a félkész pékárut, és mellé sütőket, amiket tőlem bérelnének a boltok, így nem kéne beruházniuk egyszerre sok pénzt, mégis minden üzlet pékség is lehetne egyben. bármelyik bodajki ismerősömnek mondtam, azt mondták, hogy ilyen ötletet ők még sose. ti beszállnátok?



#pékség #konyhai tippek #Bodajk #helyben sütött pékáru
2015. márc. 30. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ha esetleg nagyobb városokban is szoktál utazgatni, akkor tudod, hogy erre épül a fornetti, princess stb. pékségek.

pontosan ugyanezt csinálják.

Adják a franchise-ban a milliós légkeveréses kemencéket, a fagyasztott pékárut, a zacskókat stb.


Ez az ötlet mintegy 15 éves és tényleg jól meggazdagodott belőle a gazdája- de már az aldi, lidl stb. üzletláncok is ezt csinálják a saját boltjaikban.

2015. márc. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ne már ez most komoly?
2015. márc. 30. 12:09
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De még milyen komoly, jó reggelt kívánok :D
2015. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

:))))

Jot mosolyogtam a kerdesen :)

Igen,ahogy az elozo hozzaszolok irtak ;)

2015. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
attól még hogy nem egy új ötlet ezekszerint szerintem tök jó. megcsinálom és majd meglátjátok, haha!
2015. márc. 30. 14:32
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Hajrá :D Vedd fel a versenyt a havi több száz milliós vagy pár milliárdos profittal dolgozó cégekkel, kis senkiként. Én csak drukkolok neked :D Végülis nincs telítve a piac (irónia)
2015. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6-os: ahha, na akkor téged már tutira nem foglak bevenni, ennyi így jártál
2015. márc. 30. 15:50
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
működhet, ha újfajta sütit találsz ki, amit eszik a nép. Próbálkozz valami bio-val, arra most mindeneki rá van kattanva!
2015. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csomó fornetti is bezárt...
2015. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 lcps ***** válasza:
100%

Te tényleg több száz kemencét meg tudsz venni? Közben éhesen sétálgatsz?

De ha a tőke adott, és nem sajnálod az időt, akkor hajrá!

Sok sikert kivánok!

2015. márc. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!