Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kezdő kis fizetés mellett...

Kezdő kis fizetés mellett mennyire éri meg költözésben és munkahely váltásban gondolkodni?

Figyelt kérdés

Diplomásként, egy éves munkaviszont után, kis cégnél nettó 130 ezer.


Szakmai asszisztensi munkát végzek és egyelőre nem hiszem hogy menne egyedül a munka.


Eddig eszembe sem volt a költözés és munkahely váltás, de lehet hogy pl fél év múlva megérné.


A költözés gondolata azért merült fel, mert még ismerkedési fázisban lévő kapcsolatomnál a másik fél nem akar a közelben maradni.


Szerinted?

Te mit tennél?


2017. jún. 28. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Felsőfokú végzettség, 130 nettó?


Az elég kevés ha tényleg csak annyit kapsz, már egy éve.

2017. jún. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedési fázisban levő kapcsolatnál nem kell mindent felrúgni! Várd meg, hogy kialakuljon!

Egy éve csinálod ezt a munkát és nem hiszed, hogy egyedül is menne? Lehet, hogy túl vagy fizetve?

2017. jún. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem keverném össze a munkámat és az ismerkedési fázisban lévő kapcsolatomat.

Ha váltanék, akkor biztosan nem ennek a kapcsolatnak a kedvéért.

A munkahelyváltást befolyásolná, hogy milyenek a lehetőségek. Egy éve vagy ott, nyilván kezdő fizetésed van. De van lehetőség a fejlődésre, magasabb fizetésre?

Én is egy kis cégnél kezdtem, nagyon alap fizetéssel, aztán szépen (persze nem egy év alatt) alakultak a dolgok. Más feladatokat kaptam, ami magasabb fizetéssel járt.

De ahogy írod, még bele sem tanultál igazán a munkába. Szóval azonnal ne várj csodákat.

2017. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez most asszisztensi munka. Van lehetőség vezetőknek lenni ezen a területen, ennél a cégnél. Erre írtam hogy most még lehet nem menne.

Illetve ha váltanék, akkor az is ugyanez a terület, vezetőként.

2017. jún. 28. 12:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Fogalmunk sincs, hogy milyen diplomád van, mihez értesz és hogy egyáltalán mit jelent a "szakmai menedzser".

Így abszolút lehetetlen válaszolni a kérdésre.

2017. jún. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!