Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi történik ha nem megyek be...

Mi történik ha nem megyek be az első napra?

Figyelt kérdés
Van valami következménye ha nem megyek a megbesZélt első napra be? Tálaltam jobb állást, így tárgytalan lett. Szerződés nem lett kötve, egyedül az orvosit csináltattam meg
2017. júl. 6. 11:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%
Mire számítasz, mit tesznek veled, ha visszamondod a munkát? Most komolyan, mitől félsz ennyire? Sokszor előfordul ez, legyen már annyi tököd, hogy megmondod, hogy van másik ajánlatod, inkább azt fogadod el, de köszönöd a lehetőséget. Ezzel a helyzettel a munkáltató se tud mit csinálni, max ha nagyon kétségbe vannak esve esetleg próbálnak alkudozni béremeléssel. Ne magyarázd már, hogy nincs 1 telefonszám, egy email, amin keresztül leszerveztétek az interjút, nincs egy honlap. Simán besz@ri vagy, csak tudnám mitől félsz ennyire, mert nem lehet ezzel semmit se csinálni munkáltatói szempontból. De az tényleg nem korrekt, ha nem szólsz és csak a saját eputációd rontod.
2017. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Semmi de illik szólni és egyáltalán nem kínos. Milyen cég ez ahol nincs email cím? Ne viccelj már. Esetleg egy magán vállalakozó, aki alkalmaz 1-2 főt. Ha munkára tudtál ott jelentkezni, és már az orvosira is elmentél, ahhoz eleve adtak ott papírt, akkor lemondani is letudod. Olyan a mesében nincs, hogy se telefon, se email.
2017. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább szólj, mert 1) az korrektebb, 2) ki tudja, kihez jut el a híre a vezetőségen keresztül a szakmában, ha nem szólsz, hogy az XY mennyire egy inkorrekt tapló.
2017. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!