Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A fegyőr munka mostanában milyen?

A fegyőr munka mostanában milyen?

Figyelt kérdés
Gondolok a fizetésre, milyen juttatásokat kapnak, milyen nehéz a munka stb (pszichológiai problémáim nincsenek, nem hat meg ha szekálnak csak jót nevetek rajta). Igazából nem tudom hova helyezkedjek el ez az egyik amin gondolkozok mert közel van a börtön.

2017. júl. 6. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:

gratula. ha máshoz nem érzel elhivatottságot, akkor az tényleg neked való. nem kicsit patológiás személyiség alapkövetelmény, onnantól sima út.

(de bizony, minden alaphelyzeti felsőbbrendűséget biztosító "szakma" eleve meghatározza h igen komoly pszichés problémákkal rendelkező egyedek jelentkezzenek, de hát te tudod)

2017. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gratulációját tisztelt Uram! Sajnálom, hogy felmertem tenni egy ilyesmi kérdést. Éreznék másra is elhívatottságot de ha egyszerűen nem tetszenek az ilyen tanár meg hasonló diplomás szakmák akkor nem tudok mit csinálni még úgy is, hogy szín 5-ősre érettségiztem.
2017. júl. 6. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:

pl.?

azt írtad h éreznél elhivatottságot, utána meg h mégse.

most akkor melyik?

nem csak tanár szak van.

az érettségi meg oké, jó dolog, de ez egy alap, önmagában kevés. igazából bármilyen területre tévedsz, egy diploma is alap sztem, de hát oké, te tudod.

2017. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!