Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért türelmetlen, tapintatlan...

Miért türelmetlen, tapintatlan, arrogáns, öntelt a legtöbb ember manapság?

Figyelt kérdés
munkahelyemen szinte csak ilyen emberek vannak. Bármikor hozzájuk szólsz, rögtön látszik, hogy nem akarták, hogy megszólítsák őket. Ha nekem kell valami, valaki vigyorogva közli, hogy "más is van rajtad kivül :)" pedig teljesen normálisan mentem oda. Ha meg én közlöm finoman, hogy "értem én hogy erről beszéltük, de azóta eltelt 3 nap, 3*10 órányi munka", akkor meg "jóóó nem kell felsőbrendűsködni"
2017. júl. 6. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Hú de értelmezhetetlen amiket írtál. xd

"Ha nekem kell valami, valaki vigyorogva közli, hogy "más is van rajtad kivül :)" pedig teljesen normálisan mentem oda. Ha meg én közlöm finoman, hogy "értem én hogy erről beszéltük, de azóta eltelt 3 nap, 3*10 órányi munka", akkor meg "jóóó nem kell felsőbrendűsködni"


A vastag betűs rész az egyetlen amit értek :D

Mindig ilyenek voltak az emberek, te vagy még pelenkás szerintem.

2017. júl. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyorsaság miatt: autó, internet, energiaital, minden, ami a gyorsaságról szól, ezt átvette az ember is. meg az idő pénz. Így mindenre figyelünk, de kíméletlenül: türelmetlen, arrogáns, tapintatlan leszünk, ha valaki nem olyan gyors, mint "én", öntelt lesz az egyén, ha "nekem van ilyen, de neked nincs".
2017. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lefordítom a kérdést.


"más is van rajtad kivül :)


Nem csak neked kell x, más is használja, kérte.


"értem én hogy erről beszéltük, de azóta eltelt 3 nap, 3*10 órányi munka"


Még mindig szükségem van x, eltelt három nap, de még mindig más kapja meg x.


X körül forgolódnak a munkatársak, lehet x drága, ezért a cég nem tud befektetni több x, így van, hogy három nap múlva a munkás csak x vár, a munka meg áll.


"jóóó nem kell felsőbrendűsködni"


X megkönnyíti a munkát, akárki nem kérheti\kaphatja meg. A falkavezér jogosult rá, hogy elsőként szakítson ki egy darabot a húsból, az omega meg csak vár és vár...

2017. júl. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!