Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákmunka, ilyenkor mit tudok...

Diákmunka, ilyenkor mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Én és két társam július előtt két héttel személyesen beszéltünk a cég HResével, aki azt mondta nekünk hogy a *** szövetkezeten keresztül jelentkezzünk hozzájuk diákmunkára. Egy héttel a munka megkezdése előtt közölték velünk, hogy mégsem kellünk, majd ugyanaz a hét csütörtökén felhívtak, hogy csak én mégis menjek dolgozni. Eddig 3 napot tudtam dolgozni nálunk, mert kétszer a munka idő előtt fél órával felhívtak hogy aznap ne menjek be, egyszer pedig bent a cégnél 8 óra után mondták hogy menjek haza mert nem kellek. A barátaim egy napot sem tudtak dolgozni.

Ilyenkor mit tudok tenni?



2017. júl. 10. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
25%

Durva lesz, amit most írni fogok: keressetek másik melót!

Duuuurrva mi??

2017. júl. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. A diákmeóban megtehetik, hogy lemondják a munkát aznapra, mielőtt aláírtatok bármit, sem a cég, sem a szövetkezet nem vállalt semmit felétek.

Egyszer cseszett át ennyire durván szövetkezet engem: telefonon megbeszéltük a munka részleteit, mivel messze laktam, kollégiumban, meg egy időpontot, amikor a szertődést aláírom. Természetesen ahogy jött a munka, gondolkodás nélkül költöztem haza.

Be is mentem a megadott időpontban, XY-t keresem ezzel és ezzel kapcsolatban. Természetesen nem volt ott, a kollégái meg semmit sem tudtak róla, mivel kapcsolatban mentem, mert már minden hely betelt.

2017. júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor vannak ilyenek, sajnos nem tisztelik meg a diákokat azzal,hogy korrektek legyenek és ne játszanak az időtökkel.

Perzse ha te nem bész be dolgozni,akkor perkálhatsz, de ha ők mondják utolsó pillanatban,hogy nem kellesz,akkor semmi következménye nincs.

Próbáljatok másik szövetkezetet találni,vagy ezen a szövetkezen belül más munkát.

van egy szövetkezet,ami eddig bevált , több jó munkát szereztek. de nekik is volt 1-2 olyan, amit nem értettem,hogy hogy lehetnek ennyire szemetek, megkárosítottak időben és anyagilag is..

Sajnos tűrni kell és mást keresni..

Egyébként én is jártam így,hogy ki is mentem az adott helyszínre, beöltöztem a munkaruhába és akkor közölték,hogy bocsika, mára nem kell több ember, lehet menni haza.. Úgy,hogy az isten háta mögött volt ez a hely, tök messze az otthonomtól.. és vágjál hozzá jó képet.

Ki kell fogni a normális helyet,ahol megbecsülik az embereket és tartják magukat ahhoz,amit ígérnek.

2017. júl. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!