Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi köze van hozzá hogy hol a...

Mi köze van hozzá hogy hol a kocsi?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Édesapám házmester és a közösképviselő felesége egyfolytában pattog , hogy a kocsi nincsa ház elött mivel én használom a családi kombit és ez nem tetszik neki hogy nem tudja lesni hogy édesapám itthon van-e mivel a kocsival én hajnalban el megyek és van amikor éjszaka jövök haza . Multkor töllem is kérdezte , hogy én hova megyek a kocsival . Na szerintem ehez pont semmi köze hogy hova megyek 1 nem a főnököm sem édesapám főnöke 2 épitő iprban dolgozok és busszal a szerszámokat meg az anyagot nem fogom vinni . Mielött kérdeznétek hogy miért nem veszek saját kocsit azért mert a családi kombit édesapám nem nagyon használja és felesleges lenne még egy kocsit fenntartani , ha ez ittvan .

Amugy meg az öregasszon szerintem akkor is csak egy lakonak számit hiába a papucs közöskéviselőnek a felesége ergo semmi köze hozzá , hogy én mint másik lako mikor hova megyek ....



2017. júl. 10. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi :)

De nem is kell vele foglalkozni.

Mondanám neki, hogy x néni, azért van a kocsi, hogy használjuk. Ennyi.

2017. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg semmi köze hozzá. Az ilyet úgy elzavarnám a kékeresbe, hogy visszajönni is elfelejtene.
2017. júl. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mostanában néha nem sokon mulik hogy el küldjem a ...ba , de az fix hogy még egyszer be szól itt a panel elött küldöm el hogy hallják a szomszédok ... néha baromira ki akaszt qmikor este 9-10 körül érek haza más nap hajnalban meg hallom is hogy pampog amikor indulok mázlija hogy nem este pattog hulla fáradtan tuti meg mondatám neki hogy ha nem tetszik neki valami akkor költözzön a köztemetőbe azt ott nézze hogy ki mikor merre megy ...

Már néha azon vagyok hogy bérelni kellene a melletünk lévő garázs soron egy garázst azt akkor lesheti a kocsit csak éjszaka nem lenne sok kedvem gyalogolni 6-700 métert a panelig . :)

Leg szivesebben ki vinném a vén szatyort egy nagyobb épitkezésre aztán ki derülne mennyi kedve van nézni a szomszédokat 0-24-ben ... az hogy nyugdijjas engem nem igzat akkor se kell csesztetni az embert ..

2017. júl. 10. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ordibálás helyett találj ki egy olyan szitut, amiben tükröt tartasz elé, mert nehogy már Te legyél a szemét, aki "tiszteletlenül" viselkedett. Ilyenkor ez szokott jönni... Vagy mondd meg neki illedelmesen, hogy tudtod szerint nem vagytok barátok, úgyhogy viselkedjen helyénvalóan. Még a férjének sem kéne beszámolnod, nemhogy neki.
2017. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értelmesen nem lehet vele beszélni ma meg mondtam neki hogy 1 ös is csak egy lakó itt a panelban mint én 2 a kocsihoz és hozzám sincs semmi köze 3 nem tartozok számára beszámoloval hogy mikor hova megyek ... De emiatt is csak hisztizett a közősképviselőnek ( a férje ) meg nekem pattogott hogy milyen bunko vagyok . Hát rudom "sajnálni" hogy nem bír az öregasszony magával . Már direkt úgy állok hogy csak akkor lássa ha le jön a ház elé had fáradjon egyszer csak meg unja na meg amikor megyek/jövök direkt ugy hogy a zene fulra fel hangosítva had egye a méreg ...
2017. júl. 12. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!