Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkáltatói felmondás visszavo...

Munkáltatói felmondás visszavonása ilyen létezik? Munkáltató által

Figyelt kérdés

Ismerősömet kirúgták de a cég elszámolta magát vele kapcsolatban mert azt hitték 30 nap alatt simán akad ember a helyére. Nem akadt a cég meg bepánikolt hogy ki fog melózni mert senkinek sincs a melójához végzettsége.

Kitalálták hogy visszavonják a munkáltatói felmondást.

Na most innentől a labda a kirúgott munkavállalónál van? mert ő mondhatja hogy oké felejtsük el maradok, de mondhatja hogy felmondtatok 30 napom letelt ide az utolsó fizetésem és szarjátok össze magatokat?


2017. júl. 10. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Írásban mondtak fel vagy szóban?
2017. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

írásban dátum pecsét aláírás ahogy kell.

most meg kapott egy papírt hogy felmondás visszavonása.... és megkérdezte hogy ezzel mit csináljon orrát fújja vagy seggét törölje vele...

2017. júl. 10. 20:01
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Visszanyalt a fagyi, az ilyen munkáltató meg is érdemli, hogy ne legyen utódod. Pffff.
2017. júl. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sajnos vagy szerencsére nem voltam még ilyen helyzetben, hogy ismerjem a szabályokat, ha itt nem lesz senki, aki jártasabb, akkor én javaslom a Jogi Fórumon ( [link] ) is feltenni ezt a kérdést, ott több lehet a hozzáértő, de legalábbis nagyobb esélyben vannak a jogszabályokban jártasabb felhasználók.
2017. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát ha ismerősöm az én tanácsomra hallgat nem kell ide jogi fórum egyszerűn kiröhögi őket tartja a markát az utolsó fizetésért (ha meg nem kapja meg akkor azonnal bíróság)
2017. júl. 10. 20:08
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem azért írtam, csak ha valóban jogilag érdekel, akkor ott több hasznos választ kaphatsz, mint itt.
2017. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Haha, ismerős a sztori. Öreg szakit kirúgták, mert 30-al többet keresett a minimálbéreseknél és egy hét múlva már hívták volna vissza, mert senki nem ért hozzá. Persze azóta sem találtak a helyére senkit és azóta is próbálják meggyőzni, hogy menjen vissza.
2017. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Megtett jognyilatkozatot nem lehet visszavonni!

Az csak nem hivatalos formában működhet, ha az érintett is beleegyezik, mert mondjuk maradni akar.

De ilyen szituációban nem hiszem, hogy akad olyan, aki maradni akar...

2017. júl. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
A jogi lehetőségeket nem ismerem, ahhoz én is szakértőt kérdeznék meg. Ha egyébként az ismerősöd helyében lennék, azt mérlegelném, hogy a felmondás megtétele óta találtam-e már másik munkát, ahova várnak, ha nem, akkor maradnék, de folytatnám a keresést, mert azért ez így nem korrekt, de a számlákat fizetni kell valamiből, ha találtam már másikat, akkor pedig melyik lenne a jobb, az eddigi vagy a másik. Munkanélkülire biztos nem mennék.
2017. júl. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem talált mást de azt mondja inkább elmegy a híd alá kukában kotorászni mnt ide visszamenjen akár 1 napra is.

Ő így áll hozzá és nem hibáztatom én is így állnék.

Egyébként bemegy akármlyik hiperbe és két kézzel kapnak utána másnapra lenne melója. Sokat nem fizetnek de attól nem kell félni hogy semmi meló nem lesz.

2017. júl. 11. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!