Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Külföldön munkatársakkal...

Külföldön munkatársakkal tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Németországban mercédesz gyárban kezdtem el dolgozni, a 2-3 magyar munkatárssal jól kijövök, beszélgetünk és segítenek ha úgy van de a többiek 80%-a szarba se néz. Főleg a törökök, beképzelt szardarabok akik képesek arrébb lökni a folyosón csak hogy ne hogy má' te menjél előtte, hát ők a "valakik. Mikor köszönök akkor nem köszönnek vissza (itt már nem csak a törökről van szó) elfordítják a fejüket. De az is kellemetlen, mikor mindenki jön és kezet fog mindenkivel egyedül velem fog kezet kb. 2 ember a 10-ből. Én hajtok és gürizek, nem beszélek vissza mindent megköszönök de úgy tűnik mindig "csak egy magyar" maradok? 3 hete vagyok a cégnél, mondjuk ez összeszokott társaság már de vannak más újak akiket jobban befogadtak. Ők jól elvannak, ugratják egymást, nevetgélnek és akkor vagyok én mint valami gyilkos. És akkor erre jön az, hogy az aljamunkát mindig velem csináltatják, úgy volt én is megyek gépekre mint a többiek de még nem és már unom, hogy én csinálom a gané munkát de jó a pénz ezért nem reklamálok mert mondhatja a műszakvezető hogy akkor mehetek is máshova... vannak cicababák is a csapatban ne hogy már amit ők megtudnak csinálni azt én ne tudnám.

Szerintetek ez változni fog? mást is nehezen fogadtak be külföldön?



2017. júl. 15. 04:01
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
3 hét alatt csodát vársz, vagy mi? Majd ha leteszel valamit az asztalra hónapok és évek alatt, elfogod nyerni az emberek elismereset. En 3 eve dolgozom a jelenlegi helyemen, nekem is honapokba telt, sot meg talan evekbe is. Az alja munkat meg mindig az ujakkal csinaltatjak, ez mindenhol igy van. Nalam mar eljott az ido reg, hogy nenekem kelljen. Vagy megszoksz, vagy megszöksz.
2017. júl. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az első munkahelyemen volt hasonló tapasztalatom Németországan, ott is hagytam pár hét alatt. Utána volt egy hosszabb ideig, de mellette tanultam és váltottam a szakma elvégzése után a mostanira.


Se a második, se a mostani munkahelyemen nem volt soha semmi gond, nagyon befogadóak és normálisak voltak. Szerintem ez csak az embereken és a mentalitásukon múlik, Németország egészére egyáltalán nem jellemző.


Ha nem változik a helyzet, válts mindenképp. Hülye munkatársakat sajnos bárhol ki lehet fogni, nem országfüggő.

2017. júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nahát,a büdösgatyás Urgüybürgüy hogy kinőtt a x@rból...! A magyarok jobb munkaerők mint a törökök,talán munkaféltékenység miatt utálkoznak.
2017. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most írhatnám, hogy ilyen Németország, de engem otthon sem igazán kedveltek. Én kerestem egy olyan munkát, ahol egyedül dolgozhatom.
2017. júl. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!