Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Régebben felvettek egy munkahe...

Régebben felvettek egy munkahelyre, és az első nap leültem az asztalomhoz, a kollégáim összenéztek és mindenki adott nekem névjegykártyát. Mit akartak ezzel?

Figyelt kérdés
Tehát felvettek, első nap kaptam szerződést, mondjuk sajnos már nem dolgozom ott. Na szóval leültem az asztalomhoz és vártam, mik lesznek az első feladataim. A kollégák meg összenéztek és mindenki adott nekem névjegykártyát. A kérdésem az lenne ezt miért tették? Mit akartak ezzel "kifejezni"? Vagy ennek nincs is olyan nagy jelentősége, nem kell belegondolni semmit?
2017. júl. 17. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán nem mutatkoztál be nekik?
2017. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De, persze hogy bemutatkoztam, annyira nem fontos ez, csak kérdem ez milyen szokás vagy van e ennek jelentősége vagy lehet nincs is.


Köszöntem mindenkinek, és bemutatkoztam.


Előtte persze.

2017. júl. 17. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól még a neveket elfelejtheted és kell pár nap, mire össze szoktok kb. 1-2 hét. Utána már tudni fogod mindenki nevét, lehet csak ebben akarták megkönnyíteni a dolgod, hogy a névjegykártyán esetleg arccal vagy elérhetőséggel könnyebben ismerkedj velük. Nem tudom..
2017. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4%
Képzeld, a Teremtő is bemutatkozott az embereknek, és sokan annyira utálják a nevét, hogy hallani se akarják. Gondolj bele, neki milyen rosszul eshet. Az ő neve: Jehova az a jelentése, Ő idézi elő, hogy legyen. Hát nem kellene hálásaknak lenniük az embereknek azért amit alkotott? Úgyhogy ne szomorkodj.
2017. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az üzleti életben így szokás. Nekem is furcsa volt hasonló helyzetben, mikor először mentem tárgyalni egy céghez, leült velem szemben 3-4 ember, és azzal kezdték, hogy mindegyik adott egy névjegykártyát. Mondjuk készültem én is, így én is adtam mindenkinek, de nem gondoltam, hogy ez ennyire formálisan történik, nem csak mondjuk a beszélgetés végén, hogy na figyelj, adok egy névjegyet, rajta van a számom, majd hívj.

Szóval ez ennyi. Elősegíti a közös munkát, azon kívül mindenkinek rajta van a telefonszáma, meg egyéb elérhetőségei, ha szükség lenne rá.

2018. márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!