Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első állásnak postai kézbesítő...

Első állásnak postai kézbesítő, szorólapozás mennyire nehéz? Kilehet bírni?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első állásom napi 17 kilométer biciklizés,a felelőség pedig nagy rajtam.Kihordani a leveleket,pénzt átadni,aláíratni.Szerintetek elvállaljam? 17/f

2017. júl. 7. 13:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Igazábol csak 1 hónap lenne
2017. júl. 7. 13:57
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez csak diákmunka, vagy miért 1 hónap?


Én is most kezdek a postánál, igaz bent, ablak mellett, de első komolyabb munkahelyem és tartok tőle... (emberek, pénzkezelés...jajj), de eldöntöttem, kipróbálom. Elvégre erre való a próbaidő! Gondolom az neked is lesz. Szerintem vágj bele, meglátod legalább milyen, ha nem jó otthagyod. Még mindig jobb szerintem mint a gyárban a szalag mellett 3 műszakban!

2017. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem diákmunkára megyek rendes állás csak azért 1 hónap mert műtétem is lesz és csak helyetesítek.
2017. júl. 7. 14:51
 4/9 anonim ***** válasza:

A műtéted után visszavárnak majd? Csak kíváncsiság.


Szerintem semmit nem veszítesz vele, belelátsz majd hogy milyen ez a terület.

2017. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rajtam múlik hogy visszamegyeke
2017. júl. 7. 15:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy hónap?? Addig tart, mire betanítanak és dolgozhatsz egyedül...
2017. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,


ha tudsz pontosan dolgozni, és nem kapkodsz, és tudsz kommunikálni az emberekkel, akkor igazából nincs mitől félned.


Bármit ki lehet bírni, tapasztalatom szerint, ha az ember eldönti az elején, h ki fogja bírni.


Ʀ

2017. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül nem vállaltam el :d Bementem megnézni hát nem egyszereű.Nem lehet olyan gyorsan betanulni.Reggel beérkezik 2-3 láda levél illetve ujság és szét kell szelektálni utcánként és házszámonként+még rengeteg dolog
2017. júl. 10. 15:33
 9/9 anonim ***** válasza:
"Nem lehet olyan gyorsan betanulni". Mint írtam egy hónap a betanulási idő...
2017. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!