Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem akarja, hogy megláto...

Miért nem akarja, hogy meglátogassam?

Figyelt kérdés

Kolléganőmnek súlyos műtérje volt hetekkel ezelőtt. Be akartam menni hozzá a kórházba, de nem engedte, azt mondta, hogy neki ott csak a férjére és a szüleire van szüksége.

Gondoltam akkor majd meglátogatom azután, hogy hazaengedték. De mikor felhívtam telefonon, hogy mikor mehetek azt mondta, hogy ne menjek, mert senkit nem akar látni, se munkatársat, se barátokat, csak a férjét és a szüleit, testvéreit.


De mire jó ez, hogy így elzárkózik az emberek elől?


2017. júl. 20. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ne akard már magad ennyire rátukmálni, nem akarja fogd fel!
2017. júl. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Annyira egyszerű istenem..Rossz volt a műtét, egyedül akar lenni a szeretteivel, mert neki most úgy jó érzés.

Ezért nem akarja, te meg úgy viselkedsz mint aki belemászik a képébe, hogy miért zárkózik el, had menj oda hozzá. Annyira egyszerű ez az egész, el sem hiszem hogy nem tudod ezt felfogni..

2017. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És mire jó ez a nyomulás?

Műtötték, sz4r állapotban van. Valószínűleg inkább pihenésre vágyik, nem a társaságodra.

2017. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én csak látni szeretném, kicsit felvidítani és támogatni. Nem hiszem, hogy ez olyan nagy bűn.
2017. júl. 23. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl értelmes ember
2017. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!