Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha a főnököm...

Mit csináljak ha a főnököm (nő) folyton el akarja húzni az agyamat?

Figyelt kérdés
a munkát full energiabefektetéssel csinálom max-ot nyújtok. A főnököm 36 éves és minden nap lemerít azzal, hogy húzza az agyamat. Az elején vicces volt de nem veszi észre ( vagy csak nem érdekli), hogy ez már nagyon zavaró. Mellesleg kívülről se valami jó nő, belülről pedig egyáltalán nem jön be. Így kevésbé vagyok viszont jó a munkában és sokkal nehezebb kommunikálni az emberekkel, ami nagyon fontos.

2017. ápr. 14. 01:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha még sokáig ott akarsz dolgozni, kénytelen leszel beszállni a keringőbe...:)

Viszont ha még finoman is utasítod vissza, az is háborút fog szülni.

Tapasztalat, sajnos, volt már, hogy megköszönték a munkámat ezért.

2017. ápr. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez mit jelent magyarázd már el.

" húzza az agyamat".

2017. ápr. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"húzza az agyamat"


EZt fordítsd már le magyarra!!! Mert ennek semmi értelm sincs. Viszont a kérdésed alapján ez eléggé kizárt dolog lenne, mert ami nincs, azt nem lehet "húzni".

2017. ápr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Légy férfi és qrd meg... ronda? Zacskó fejére... stb..
2017. ápr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Értem én, nekem is volt ilyen, de szerencsére csak diákmunkán, hogy a csopvez srác fel akart szedni. 😐 Nem rúgtak ki, de később már nem tudtam ott diákmelózni.
2017. ápr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
en szetkefelnem, a pina az pina.
2017. ápr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi van, ha ez lelki terror nála, és így akar kicsinálni? Vigyázz az ilyenekkel!
2017. ápr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
húzza az agyamat azt úgy értem, hogy mindig azt akarja elérni, hogy oda legyek érte, hogy valami papucs rajongója legyek aki bármit megtesz neki. 36 éves de kb. 41-nek néz ki viszont nekem a velem egykorúak jönnek be. Ráadásul most ideiglenesen a munkahely előtt lakik még ki tudja hány hónapig. Szerintem azt az illúziót akarja kierőszakolni és fenntartani, hogy ő az a csaj aki tudja húzni a fiúkat és ettől érzi magát fiatalnak. Nagyon gáz.
2017. ápr. 14. 13:14
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor te is beszélj arról, amiről te szeretnél. Mond ki a véleményed más dolgokról, beszélj neki az érzéseidről bizonyos dolgokkal kapcsolatban. Fáraszt le te is őt. Persze ne beszélj csúnyán, ne is lássa, hogy te unod a szövegét. Csak beszélj, amiről kedved tartja, ne fogd vissza a véleményed. Ha ütközik a véleményetek, akkor egy idő után már nem lesz kedve annyit beszélni. Nincs mit tenni, a te helyzeted az, amikor inkább váltanál egy olyan kollégára, aki meg se szólal.
2017. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Például a nő mondja, hogy "milyen szép az a piros tulipán.." Erre te mondod, hogy "igen. De létezik fekete színű rózsa, ami annyira gyönyörű...!" És akkor ő majd elgondolkozik, hogy neked a fekete rózsa tetszik? Érted, nem is az, hogy kiábrándítod magadból, de hogy egy kicsit visszafogja magát. Hogy lássa, hogy te más véleményen vagy, mint ő.
2017. ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!