Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Külföldön dolgozók! Ti hány...

Külföldön dolgozók! Ti hány éves korotokban jutottatok ki külföldre? 26 évesen még nem késő, nem?

Figyelt kérdés
Szamitasaim szerint 26 leszek, mire végzek az egyetemmel és lesz elég nyelvtudásom. Ekkor még nem késő, ugye ?
2017. júl. 20. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő. Én pont 26 éves voltam.
2017. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Épp annyi voltam, most 35 vagyok.
2017. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg találkoztam már olyannal, aki pár hónapja élt még csak itt, de életkorban közelebb volt az ötvenhez, mint a negyvenhez. :)
2017. júl. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerősömet orvosnak hívták Svédországba. 43 éves, elvált nő volt, két gyerekkel (az egyik egyetemista, a másik akkor kezdte a gimit). Előtte biztosítottak neki itthon egy féléves svéd nyelvtanfolyamot, hogy az alapokat + orvosi kifejezéseket megtanulja, angolul már tudott. Belevágott, kiment 43 évesen a gimnazista lányával. Azóta eltelt 8 év, azóta is kint élnek, jól érzik magukat, beilleszkedtek, a nyelvvel sincs gondjuk, megbecsülik őket.


Persze szakmától is függ, Svédországban kifejezetten keresik a magyar orvosokat, de ha neki 43 évesen sikerült ott új életet kezdenie, neked 26 évesen még bármi sikerülhet. ;)

2017. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!