Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más is volt már úgy, hogy...

Más is volt már úgy, hogy kiközösítették az osztálytársai, minden szünetben egyedül volt, és esetleg sírt is emiatt? Hogyan jutottatok túl ezen?

Figyelt kérdés

Iskolán kívül sincs sok barátom

14/L



2016. okt. 24. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem voltam egyedül annyira, hogy sírjak, viszont az iskolaváltáskor legjobb barátnőmet vesztettem el. Aztán lett másik. Odacspódtam mindig valakihez, kiközösíteni meg nem tudtak mert van jónéhány aranyos osztálytársam akiknek alig láttam hat év alatt a gonosz oldalát, szóval szívesen beszélgettek velem is :) menj oda azokhoz akik nem piszkálnak, és csatlakozz be a beszélgetésbe. Bátran :)
2016. okt. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok jóban velük, bunkók velem:(
2016. okt. 24. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, nemcsak te vagy egyedül ezzel. Én bár nem sírtam, előfordult ilyen sokszor. Nem kell sírnod. Nem érdemlik meg, hogy miattuk sírj, ne foglalkozz velük. Próbálj meg máshol barátkozni ha az iskolában nem tudsz: lakhelyeden, interneten, stb.. akár más évfolyamból/osztályból.
2016. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mikor iskolát váltottam, nekem sem voltak barátaim. Egy évig egyáltalán, aztán még egy kellett, mire tényleg jóban lettünk.


Az első nap az egyik csaj közölte, hogy ne kövessem (együtt volt minden óránk), és ez annyira rosszul esett, hogy nem mertem odamenni senkihez később. Nálam is az működött, hogy volt néhány lány, akik ha nem is kedveltek, de eleinte elviseltek szünetekben, ha hozzájuk csapódtam. Így nem éreztem annyira rosszul magam és tudtam a többiekkel is barátkozni meg velük is egyre szorosabb barátság alakult ki.

2016. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondoltam, hogy azt a pár évet kell kibirnom a suliban, míg végzek, aztán vége. Lesznek új barátaim, társaságom a későbbiekben.
2016. okt. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit elkéstem a válaszírással, de teljesen megértelek. 14/f vagyok és én is sok utálatot kapok, sok a stressz. Sajnos ezellen nem sok mindent tudsz tenni, csak új barátokat keresni, vagy iskolát váltani. Nem tudom mennyire ismered Herby videóst, de neki egyszer volt egy nagyon igaz mondata. "Az osztálytársak nem barátok, csak egy közösségben vagy velük". Azt tanácsolom hogy ha akár neten is de próbálj meg egy igaz barátot keresni aki mindíg jófej veled, ez hidd el nagyon sokat fog segíteni. Nem fogod magányosnak érezni magad, jobban fogod tudni kezelni a rossz dolgokat, lesz kinek elmondhatod hogy mi a baj, ha tényleg jó barát akkor meghallgat, megpróbál segíteni. És hidd el hogy ez még úgy is jó ha csak neten keresztül ismeritek egymást, jól fog jönni. Remélem tudtam segíteni, legyen szép napod és remélem jobb lesz majd ;)
2016. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!