Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Közgazdásznak vagy rohamrendőr...

Közgazdásznak vagy rohamrendőrnek érdemesebb menni?

Figyelt kérdés
Csak ez a 2 pozíció van,ahova el tudnám magam képzelni.

2017. júl. 25. 13:05
1 2
 11/17 Szolovjov ***** válasza:
10%
A rendőrség velejéig romlott és korrupt, én oda a lábam be nem tenném. Nem hiába hívják rendőrség helyett pintérségnek, pintérőrségnek, pintérhuszároknak, kék cigányoknak őket.
2017. júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"kék cigányoknak"


LOL :D

2017. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11. Senki se hívja őket így, csak a prolik.
2017. júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy az országunkban nincsenek rohamrendőrők?

És még az se feltétlen igaz, hogy a készenlétisek ezt csinálják amire vágysz.

A sima egyenruhás járőrőket is simán behívhatják ilyen rendezvények biztosítására az ismert pajzsal és a rohamrendőr szerű ruhában (most nemjut eszembe a pontos neve). Mondjuk maszk nem jár hozzá.

Közben a sima készenlétisek is van, hogy csak Pest utcáin járőrőznek gyalog (csak ma 4 óra alatt 6-ot láttam, készenlétisek voltal).

Szóval ez nem ilyen egyszerű, hogy akkor te most csak rendezvényekre, meccsekre mész :)

2017. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy nincsenek rohamrendőrök?Akik pl.ilyen focimeccsen vannak sisakban,nem azok a rohamrendőrök?Tudom,hogy nem csak ezt csinálják,de ez a fő területük
2017. júl. 25. 22:32
 16/17 anonim ***** válasza:

Ilyen van ha megnézed az ACAB című filmet, de Magyarországon NINCS rohamrendőr :)

Akikre gondolsz azok lehetnek sima rendőrők, készenlétisek, de akár még TEK-esek is (na, nekik mondjuk van maszk ilyenkor is).

2017. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Akkor amelyik maszkot visel,az valószínü TEK-es?Nem láttam azt a filmet.Akkor mi pontosan a rohamrendőr?És mi a pontos megnevezése annak a munkakörnek,amit leírtam?
2017. júl. 26. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!