Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tegyük fel, hogy valaki...

Tegyük fel, hogy valaki színházi (esetleg filmes) rendező akar lenni Dél-Koreában. Mit kell tennie, hogy ez megvalósuljon?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki megtenné, nem kell kisregényt írni, hogy "ez teljesen lehetetlen, találj ki mást", ez egyelőre úgyis csak elméleti kérdés, kíváncsi vagyok rá, mik ilyen esetben a lehetőségek.

2017. júl. 26. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Először is nem árt Dél-Koreában lenni hozzá :)
2017. júl. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egyik legfontosabb dolog a nyelvtudás. Ha nem tudsz koreaiul, akkor veszett fejsze nyele.

Aztán, szerintem fontos a végzettség is. Valamint a képességeid és a tulajdonságaid. Továbbá szükséged van egy jó nagy adag bátorságra, kitartásra, önállóságra és talpraesettségre.

Merülj bele kicsit a koreai kultúrába is.

És természetesen a lakhatást is meg kéne oldani valahogy, valamint valamilyen munkát sem ártana találni, mert az nem úgy működik, hogy te például kimész Dél-Koreába és hip-hop máris filmes rendező vagy.


Jelenleg ennyi jutott eszembe.

2017. júl. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1: Köszönöm a segítséget, eddig Magyarországon terveztem koreai rendező lenni, de megfontolom Dél-Koreát is...:)

2: Neked tényleg köszönöm. :D


Azon gondolkodom, hogy melyik lehet a célravezetőbb, Magyarországon tanulni, és úgy kimenni, vagy alapból ott elvégezni a szükséges tanfolyamot. Egyáltalán mennyit keres egy rendező? Mennyire felkapott? Mert ha minden második ember rendező akar lenni, akkor nyilván elég nehéz eredményesnek lenni...

2017. júl. 27. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!