Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmrendezőről szóló dokumentu...

Filmrendezőről szóló dokumentumfilm (akár több is)?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani valami jót? Nem az Ed Wood típusra gondolok(tehát nem rendes filmre, hanem dokumentumfilmre!), hanem olyanokra, amikben rendezők úgy kapnak központi szerepet, hogy közben beszélnek a művészetükről, a rendezési szokásaikról, tapasztalataikról, mesélnek történeteket magukról és a filmezésről, esetleg tanácsokat is adnak a kezdőknek, meg ilyesmik.

2014. márc. 4. 21:46
 1/4 anonim válasza:

Nem egészen ezt kérted de egynek szerintem jó lesz:


Hitchcock


[link]

2014. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ó, ezt láttam, anno nagyon tetszett, mert szeretem Hitchcockot is meg Anthony Hopkinsot is, de tényleg nem az a kategória amire kíváncsi lennék. Azért köszi.
2014. márc. 4. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
van egy "Nagy filmrendezők" című 2009-es dokumentum film, ahol 10 nagy rendezőt szólaltatnak meg, köztük pl. Federico Fellini, vagy David Lynch.
2014. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi! ha esetleg tud még valaki, írhat!
2014. márc. 8. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!