Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek felmondjak egy...

Szerintetek felmondjak egy munkahelyen, azért mert túl sok a meló?

Figyelt kérdés
Egyedül viszem a zöldséges boltot, és már nem bírom,kimerültem!
2017. júl. 26. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Akkor mondj fel, ha már aláírtál máshol.


Más azon szenved hogy nincs munkája, te meg itt nyafogsz hogy sok van.

Nem vagy kicsit elkényeztetve?

2017. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Mindegy ki mit mond ha majd az egészséged tönkre megy hiába lesz meg a fizetés a hó végén.
2017. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

minek kéne megvárni hogy aláírjon máshol?


én amikor felmondtam, fél évig csak pihentem, kondiztam, utazgattam, buliztam

2017. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ha van fél évre elegendő megtakarításod, vagy van, aki eltart, az más dolog.
2017. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Psycho ***** válasza:
100%

Ha már megszakadsz és nem bírod, és úgy érzed, az egészségedre is kezd rámenni (kialvatlanság, gyomorideggel mész már be = sok stressz stb.) akkor érdemes lépéseket tenni.


Viszont kilépni onnan úgy, hogy nincs új munkád felelőtlenség lehet.

Persze ez attól is függ, milyen környéken laksz, milyen a munkaerőpiac, mennyire van lehetőséged új melót találni.

Ha tudod, hogy kb. másnap már lenne is új munkahelyed (ráadásul van megtakarításod és/vagy nem szorulsz rá teljes mértékben egzisztenciálisan a fizetésre), akkor akár holnap is felmondhatsz.


De ha ezek közül egyik sincs meg, akkor először mindenféleképpen keress új állást, és menj biztosra. Biztosan nagyon bánnád utólag, ha nem sikerülne új munkát találni, és munkanélkülin kéne meghúznod hónapokig a nadrágszíjat.

2017. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
1: Az aztán b*r*mi nagy vigasz az embernek, hogy van munkája, ha közben szép lassan rámegy az egészsége a dologra.
2017. júl. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Látom sok itt az eltartott anyukakedvence.

Mondjuk azért kell megvárni amíg van másik, mert ha az embernek nincs vagyona, és nem anyuci nyakán él, akkor hamar az utcára kerül.


Mérnökként pesten albérletben nem engedhette meg magamnak, hogy csak úgy pattogjak.

Most németeknél már megvan mindenem, 1 évig magyar mérn0ki fizetést kapnék ha munkanélküliként, de valahogy errefelé nem betegszünk bele, ha kicsit dolgozni is kell, és nem sírjuk teli a párnát, ha reggel 7-es kezdés után este 9-re nem végeztünk.


De úgy látszik magyarországon még mindig nem megy elég rosszul...

2017. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%

Bármennyire is kényelmes a most divatosnak mondott mamahotel, azért nem árt ha önállósodunk.

Remélem a kiíró tényleg a maga " ura ", és valóban többet várnak el tőle mint amit bír, ezért kérdezi, felmondjon -e.


Az se zárom ki, már meg is van az új munkahelye. Ha tényleg így van, akkor goo.

Elveszett egészséget nehéz vissza szerezni.


Vagy : menyjen el betegállományba. Gerinre kapott kezelések, gyógytorna szokott segíteni...

Hátha a kedves munkáltató felébred : Kellene még 1 kolléga. Mert nem vagyunk robotok....


N/51

2017. júl. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!