Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tilos ez munkahelyen? Ha...

Tilos ez munkahelyen? Ha meglátják, milyen retorzióval jár?

Figyelt kérdés
A szex gondolom mindenképp az,azt nem is szeretném,de elbújni olyan helyre ahol nem látnak,és csókolózni valakivel ? Ha valaki ezt meglátja,mi történik ? Jelenti az esetet ?
2017. júl. 26. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez benne van munkaköri leírásodban, egyáltalán nem tilos

,sőt kötelező!

Ha nincs benne, nem tartozik munkádhoz, tehát lógással, csalással jutsz béredhez.

.

Ha jelenti, igaza van, mert míg te csókolózol, ő végzi saját - és nem lehetetlen, hogy - a te munkádat is.

Ha a leírottakat nem a főnökkel teszed, "jutalmad" könnyen: lapát.

2017. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szünetben gondoltam,nem megy a munka rovására.. puszit már láttam másoknál,de enyelgést még nem...
2017. júl. 26. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak, akiknek a szex is megy odabent. 😁 Végül is ebédidő, az oké, de akkor inkább menjetek ki a városba, nehogy valaki rátok fogja, hogy munkaidőben történt.
2017. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van olyan munkahely, ahol ezt súlyosan szankcionálják, de azok a komolyabb helyek, nem a McDonald's meg a Gipsz Jakab iroda.

Ha meg szünetben csinálod, akkor meg mindegy kb, mit csinálsz - hacsak a szabályzat nem tiltja.

2017. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a kollégákkal szemben tiszteletlenség.

Menjetek szobára.

2017. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Terjedt két kollégánkról, hogy rájuk nyitottak félreérthetetlen helyzetben az irodában. Nem tudom mennyire igaz, azért annyi eszük csak lett volna, hogy bezárják az ajtót... de kérdem én egy munkahelyi numera megéri azt, hogy az egész cég (nálunk 240 fő) erről pletykáljon, amikor otthon mindkettőnek párja, gyereke van?
2017. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!