Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbaidő alatt, ha látom a...

Próbaidő alatt, ha látom a cégnél ebből sok minden nem lesz rá lehet kérdezni a főnöknél, "hogy akkor kezdjek el cégekhez pályázni"? Többit alább.

Figyelt kérdés
Felvesznek valahova, és olyan a hangulat hogy látom itt sok minden nem lesz hosszú távon, plusz jönnek is a további jelentkezők, akkor szerintetek rá lehet kérdezni a főnöknél hogy hogy látja a dolgot, mondjon már valamit, most kezdjek el pályázni cégekhez, vagy mi legyen? Ezt hogy lehetne frappánsan megoldani? Vélemények?
2017. júl. 29. 21:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehetne ezt frappánsan hogy mondjanak már valamit mi a helyzet?
2017. júl. 29. 21:27
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyesmit nem célszerű kérdezni, mert vagy nem ad normális választ vagy az se kizárt ha látja, hogy nem tervezel maradni egyből elküld.
2017. júl. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se erdemes rakerdezni, mert a jelekbol le lehet szurni, hogy ki hogyan velekedik. Frappansan megoldani: angolosan tavozni.
2017. júl. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kezdj el önéletrajzokat küldeni olyan helyekre, ahol szakmailag tudsz is dolgozni. ( elsősorban oda )

Küldhetsz olyanra is amiről hallottál, nem értesz hozzá, de érdekelne mégis.

( lehet hogy pont oda fognak hívni, és fel is vesznek. gyakori hogy mégcsak nem is hívnak : önéletrajza alapján nem tudjuk foglalkotatni... újabb emberekkel találkozol, és sose tudni mikor vagyunk jókor jó helyen. ez utólag derül ki mindig. nem árt néha feszegetni a tűréshatárunkat )

2017. júl. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam mint te, mondjuk én amiatt éreztem rosszul magam mert a társasággal nem lehetett kijönni, és reggel gyomorgörccsel mentem már be. Én felmondtam, mert hetek kérdése volt és ők küldtek volna el engem :D Ez van, ami nem megy azt nem kell erőltetni...annyit nem ér, hogy rámenjenek az ember idegei
2017. júl. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha látod, hogy a helyedre hívnak be interjúzni embereket szerintem kérdés nélkül pályázz máshova, hisz ha rákérdezel a főnöknél nem biztos, hogy kapsz egyértelmű választ, esetleg kirúgnak azonnal.

Én voltam hasonló helyzetben, éreztem pár nap után, hogy nem épp ilyen emberre gondoltak, mint én, igazából nem is értettem miért vettek fel. Utána bejártam dolgozni, de abbahagyták a betanítást, csak ültem egész nap és várta, hogy valami történjen, bár sejtettem, hogy keresnek helyemre mást, mégis maradtam, mert kellett a pénz. Aztán 3 hét után kirúgtak: jött a helyemre az új ember, bemutatták mindenkinek engem kivéve, majd behívott a főnök és kirúgott, nagyon megalázó volt, azóta is bánom, hogy nem én mondtam fel.

2017. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

na mindegy köszi mindenkinek, konkrét szitu volt ami velem történt meg.


Felvettek, majd látszott rajtuk nem ok a történet, húzták a szájukat, jöttek az emberek persze.


A vége az lett benyügte a főnök 2 hónap múlva hogy másnap nem kellene már jönni.


papírokat megkaptam azt séta kifele.

2017. júl. 30. 15:22
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak ha legközelebb ilyen lesz akkor mit lehetne tenni, főnöknek megmondani hogy üljünk le azt mondja már meg mi a helyzet, mert ha nem akarnak felvenni akkor elkezdenék pályázni cégekhez.
2017. júl. 30. 15:23
 9/9 A kérdező kommentje:

"majd behívott a főnök és kirúgott, nagyon megalázó volt, azóta is bánom, hogy nem én mondtam fel."


igen de ilyenkor az ember nem mond fel mert nincs dolga de jön a pénz.


Nekem utolsó fél hónapom legalábbis kifizették, utalták.


Ha tudtam volna nem lesz pénz, akkor lépek mint a huzat.

2017. júl. 30. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!