Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Parkolóhely kérés a munkahelye...

Parkolóhely kérés a munkahelyen. Hogyan?

Figyelt kérdés

Felvettek egy céghez, autókereskedéssel, flottakezeléssel, szerviz, ilyesmikkel foglalkozunk. Diákmunka, de nagyon komolyan vették volt IT oktatás, csomó nyilatkozat stb. Van saját íróasztalom, számítógép, telefon.

Már az interjú második körében megkérdeztem, hogy megoldható-e majd a parkolásom, mert van saját autóm és a környéken fizető a parkolás. Mondta a vezető hogy persze persze megoldjuk. De első nap mikor levitt a részlegemre és ott hagyott nekik, az ottaniak már nem tudtak mit mondani, csak hogy álljak be a kocsik közé amik hozzánk tartoznak de hát ők se járnak mindig kocsival meg egymás hegyén hátán vannak így is a kezelt kocsik.

Amúgy a munka nagyon jó, ez az egyetlen dolog ami aggaszt.

Arra gondoltam holnap újra felmegyek a részlegvezetőhöz és szólok hogy ezt a problémát még mindig nem sikerült megoldani. BKV-val 1 óra autóval 20 perc az út. Az egyetemről autóval 12 perc bkv-val 35 perc alatt érek át.

Vannak dolgozói parkolók rengeteg, ahol nem csak luxusautók állnak szóval szerintem még egy szerelő is kap helyet.


2017. júl. 30. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

"álljak be a kocsik közé amik hozzánk tartoznak"


Miért nem állsz oda? Nem értem.

2017. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert azok a gépjárműparkban kezelt gépkocsik, folyamatosan pakolgatva vannak, így az enyém is valószínűleg útban lenne. Én is nyugodtabb lennék ha nem okoznék nyűgöt senkinek, és rendes helyem lenne.
2017. júl. 30. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj egy e-mailt a közvetlen fölötted álló embernek vagy kérdezd meg személyesen.
2017. júl. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem fogják nyaggatásnak venni? Holnap megkeresném személyesen.
2017. júl. 30. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Puhatolózhatsz óvatosan, de ha a többi kolléga is csak tré helyen áll le, akkor neked se fognak jobbat felajánlani.
2017. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!