Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vállalkozóvá válást segítő...

Vállalkozóvá válást segítő programról tapasztalata van valakinek a Munkaügyi Központban?

Figyelt kérdés
Ne azt írjátok,ami a neten van. Saját tapasztalatot kérnék, hogy igényelte meg, miben támogatták, mire kell vigyázni, stb.

2017. júl. 31. 16:30
 1/1 kecsabűvész válasza:
Ezt a programot nem az önkormányzat intézi. A fiatalok vállalkozóvá vállását az mva szervezi. Ők indítják el amikor indulnak a pályázatok. Hosszú folyamat és nem biztos, hogy sikerül. Az önkormányzat ad pénzt vállalkozóvá vállás esetén de csak akkor ha munkanélküli az illető és úgy lesz vállalkozó. Nem munkahellyel rendelkezőknek ad csakis munka nélkülieknek. Úgy tudom pár 100 ezer forint ez. Én sem kaphattam mert munkahellyel rendelkeztem amikor beindítottam a vállalkozásomat.
2017. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!