Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fiatalok vállalkozóvá válását...

Fiatalok vállalkozóvá válását segítő pályázat járhat annak is aki maga mondott fel a régi munkahelyén?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogyha felmondtam a munkahelyemen és elmegyek a munkaügyibe akkor nem kapok segélyt, csak regisztrálnak. De ha mondjuk három hónap eltelik akkor kaphatok valami pénzt? Illetve akkor jogosult lehetek ugyanúgy a fiatalok vállalkozóvá válását segítő pályázatra? Tehát a max. 3Millió vissza nem téritendő támogatásra stb? Persze ha az üzleti tervem meg a stb olyan amilyennek lennie kell. Honnan tudom, hogy az üzleti tervemet elfogadják vagy se?
2012. aug. 18. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:

"Azt tudom, hogyha felmondtam a munkahelyemen és elmegyek a munkaügyibe akkor nem kapok segélyt, csak regisztrálnak."

Már nem így van. Ha jogosult vagy, rögtön megállapítják az áll.ker.járadékot.

"De ha mondjuk három hónap eltelik akkor kaphatok valami pénzt?"

Nem kell eltelnie 3 hónapnak.

"Illetve akkor jogosult lehetek ugyanúgy a fiatalok vállalkozóvá válását segítő pályázatra?"

Beadhatod a pályázatod és jogosult lehetsz a támogatásra. Mindegy, hogy milyen módon szűnt meg a munkaviszonyod.

"Honnan tudom, hogy az üzleti tervemet elfogadják vagy se?"

Vagy van nagyon-nagyon jó ismerősöd a munkaügyiben és ő megmondja, vagy beadod a pályázatot és elbírálás után tudod meg.

2012. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Tehát a max. 3Millió vissza nem téritendő támogatásra stb"


Ilyen biztos, hogy nincs, max. kedvezményes kamatozású hitel formájában.

2012. aug. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kár álmodni róla,hogy megkaphatod.Nekem egy hete azt mondták,hogy elfogyott a pénzügyi keret,Ha nem akarok gondolkozni,nem sürgős,akkor várjak januárig.
2012. aug. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!