Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek így mehetnék...

Szerintetek így mehetnék folytatni az 50 óra közösségi szolgálatot az oviba? 16l

Figyelt kérdés

Először is, bocsi a rossz témakörért, nem találtam jobbat...

Szóval barátnőm kistesója még oviba jár, úgyhogy hozzá mentünk csinálni az 50 órát. Én csak egyszer voltam 2-3 órára júniusban, de azóta is ott a közösségi naplóm. Barátnőmnek már megvannak az órái, úgyhogy ő már nem fog jönni, és nem is szeretném elráncigálni reggel 8kor...

Nekem most nyár végére lesz szabadidőm, szóval szerintetek megengednék, hogy majd ledolgozzam a maradék 30-40 órámat ott? Sajnos semmi ismeretségem, max pár szót beszéltem 1-2 óvónővel még júniusban.

Az orvosi papírokat, stb megkapták még mielőtt mentem oda, szóval állítólag mehetek oda, "egészséges vagyok".



2017. aug. 1. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmész megkérdezed :) nem hiszem hogy nemet fognak mondani.
2017. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van szerződése az ovinak a sulival, ahova jársz, akkor mehetsz nyugodtan. Én is oviban csináltam meg 2 éve.
2017. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igeen, van. Köszi a válaszokat :)
2017. aug. 1. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!