Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Soproni autokozmetikai állás....

Soproni autokozmetikai állás. Napi 10oraval mennyit lehet keresni? Mennyire nehez es monoton munka?

Figyelt kérdés

Most láttam hogy keresnek sopronba tesco melletti autokozmetikaba embert. Mennyire vannak sokan ott? Mit kell csinalni ott? Ha véletlenül nincs senki akkor műhelyt kell takarítani?

Idén érettsegiztem és esti suli mellé kéne valami munkahely tudnám csinálni szerintetek? Aki dolgozott mar ilyen helyen irhatna vélemenyt.

19/F



2017. aug. 8. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Autómosás, egyszerű fizikai munka. Minimálbér. Örülhetsz, ha legalább bejelentenek. Ha a Tescohoz tartozik, akkor legalább ez megvan.


Unalmas, monoton, ócska munka. Ha nincs más és kell a pénz, akkor persze vállald el, de ne várj tőle semmit. Azért túl lehet élni. Fiatal vagy, szóval bírni fogod.

2017. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sokan járnak ilyen helyekre? Vagy sokszor nincs melo? Olvastam hogy van aki 170ezer körül kapott ilyen helyen.nehéz beletanulni a karpit tisztitasba? Gondolom sok géppel kell ott dolgozni
2017. aug. 8. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy egyáltalán nem keresnek rosszul. Minimálbérnél jóval több.. Bár lehet a Tescos kivétel ez alól. Ha teheted, akkor viszont inkább Ausztria.
2017. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos auto es nyelvtudás hiányában csak Magyarországon tudok elhelyezkedni. 150ezret irnak de nem tudom h brutto vagy netto és hogy berletet mennyire fizetik. Meg esti suli miatt lehet nem vennenek fel mert nem tudnek menni mindennap valószínűleg.
2017. aug. 8. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!