Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy szokjak hozzá a kemény...

Hogy szokjak hozzá a kemény fizikai munkához?

Figyelt kérdés

Hogy szokjak hozzá a kemény fizikai munkához ?

Most úgy adódik hogy ezt kell csinálnom, de tényleg nagyon kemény, a tenyerem már szétment , teli van bőrkeményedésekkel. 3 napja csinálom a munkát, de mindennap izomlázam van ,napi 8 órába dolgozunk.

Izomláz ellen mit lehet tenni ? És hogy szoktassam magam jobban a munkához , egy idő után megszokom ?

És 500ft os órabér feketén mennyire számít jó keresetnek ?


16/f



2017. aug. 8. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
500ft feketén?? Egy vicc, annyit mindenhol kapsz legálisan könnyű diákmunkánál...
2017. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Ugy szoksz hozzá, ha csinálod.....

500 forintos óraber még nem feketén is xarnak számit, de én nem ugrálnék ha nem tetszik, hanem csendben kiszálnék.....

2017. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom ,itt van a faluban a munkahely azért jó, meg haverokkal megyek.Meg szoktak adni inni is , bármilyen üdítőt stb..

Nem tudom hogy ott hagyjam e akkor, diákmelóra nem vettek fel sehova.. mivel 18+os a legtöbb -,-

Na mindegy ez éven nem kezdek már neki keresgélni.

2017. aug. 8. 19:37
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
ÉN is így voltam vele nemrég kezdtem egy munkahelyen, az első pár nap nehéz volt, de egy héttel utána már olyan lazán megszoktam, hogy hazamegyek még van erőm kondizni menni is.
2017. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hulye vagy egy 16 evest felvesznek rendes diakmunkara is, igy csak megszakítod magad es lehet a vegen ki se fizetnek.
2017. aug. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem vettek fel ... mondom.

És kifizetnek mindennap végén... azzal nincs gond. Én örülök ennek a pénznek.

2017. aug. 8. 19:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Sok éves, sok alvás.
2017. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az izomláz el fog múlni, egy idő után bírni fogod, mint fentebb is írják. Persze egyél mellé tápláló kajákat. Hát a tenyered az most bőrkeményedéses lesz, legalább látszik, hogy dolgozol :D

Az 500 Ft nem sok, de ha csak ez van, akkor most ez van, egy nyári szünetre ki lehet bírni és talán inspirál is, hogy több tudást meríts a suli alatt. Végezd örömmel

2017. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 .,,.,,.,, ***** válasza:
12%
Jajj szegény!!! Hogy szokj hozzá? Majd megszokod, legalább nem leszel olyan nyámnyila városi paraszt! Én most 14 évesen van olyan hogy egész nap kaszálok délben szünettel, ha meg van időm a kertitraktorjainkat rakom rendbe. Természetesen estére fáradt vagyok, de már megszoktam, szóval szerintem hamar hozzá fogsz szokni.
2017. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A munkához hozzá lehet szokni idővel, - van, akinek ez rövidebb, s van, akinek ez hosszabb időt vesz igénybe.

A nehéz munka előtt azonban nem ártana bemelegítened az izmaidat, mert egy szerencsétlen húzódás kihatgat az egész életedre. - Csuklóporc-leválás, váll-, ill. lapocka meghúzódás... Mind alattomosan, egyik percről a másikra visszatérő sérülések - és ha sikerül begyűjteni, akkor már kenegetheted és egyebek, kínozni fognak. Napi öt perc!

A bérezés városi szemmel kifejezetten alacsony, de falun nincs az embereknek pénzük, - eléggé magas még a munkanélküli ráta is, bármerre is nézelődünk. Az viszont jó hír, hogy megbízhatóak a kifizetésekkel, - nem is olyan régen még menetrendszerűen megtették a diákmunkát vállalókkal, hogy nemes egyszerűséggel nem fizették ki az elvégzett munkájukat. A kevés, de biztos bérezéssel előrébb vagy, mint a bizonytalan, teljesen mindegy, hogy milyen mértékű bérezéssel. Arra próbálj meg ügyelni, hogy a munka jellegéhez igazodóan tápláló ételeket fogyassz és az elveszített ásványi anyagokat, ill. folyadékot pótold a nap folyamán! A cukros vacakok kifejezetten nem tesznek jót!

2017. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!