Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Esti suli mellett milyen...

Esti suli mellett milyen munkahelyen tudok dolgozni?

Figyelt kérdés
Szeptemberbe kezdem az esti sulit de mellette szeretnék dolgozni valamit. Milyen munkahelyre vennének fel ha alapbol azt mondom h nem tudok menni heti 2napot? Egy automosói állást és egy benzinkutas állást néztem szerintetek jelentkezzek vagy semmi ertelme? 19/F

2017. aug. 9. 02:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
szerintem öreg semmilyenre,inkább tanulj ki valami szakmát,úgy lesz esélyed,vagy csak egy szar darab csicskás leszel.bocs,de igazam van
2017. aug. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, ez nem túl jó ötlet, akkor miből él? Levelezőre esetleg nem tudnál menni? Az autómosói állás meg sajnos műszakolós, az lenne a legjobb a 08-16-ig munkarended lenne.
2017. aug. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy elmenni valami gyárba, vagy árufeltöltőnek reggel műszakba 6-14-ig. A benzinkutas is olyan, hogy 6-18 vagy

18-6.

2017. aug. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
8-18oraig van nyitva a mosó de az iskola alapbol mas városba van szoval ha korabban elmennek akkor se érnék oda. Teljesen tanácstalan vagyok. Pénz mindenképpen kell sajnos
2017. aug. 9. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:

3as vagyok.

Még az jutott eszembe, hogy esetleg azt megbeszélni pl a mosóban, hogy az a heti két napod lenne szabad, amikor suli van és akkor minden hétvégén dolgozol. Ami megint csak nem a legjobb megoldás, de átmenetileg kibírható..

Vagy azokon a napokon fél nap vagy és minden szombaton mész egész napra. Persze ez munkáltató függő, hogy mennyire rugalmas a dolog, de ötletként mondom, hogy ilyesmit is lehetne.

2017. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kb bármilyen helyre mehetsz. Kevés helyen fognak elutasítani emiatt.


Egyetem sokkal jobb ebből a szempontból.

Ott lehetsz egyszerre nappalin (kivételes tanrenddel) és dolgozhatsz mellette mindenféle diákmunkát (amiből ugye kevesebbet adózol-több marad)


Kérdezd meg, hogy nálatok suliban van-e erre lehetőség!

2017. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!