Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák van köztetek olyan,...

Anyukák van köztetek olyan, aki 2 éves gyereke mellett olyan munkahelyen dolgozik, ahova naponta hosszabb utat kell megtennie?

Figyelt kérdés
Tehát egy nap oda vissza 100 km-t.(50 km oda 50 vissza)Rám sajna ez vár.Már nagyon félek töle,igaz egy héten csak 3 napot kell majd dolgoznom.Reggel 7kor indulok el otthonról és este 6kor jövök majd meg.Szerintetek nem sok ez?Lehet ezt birni fizikaliag föleg egy ilyan pici gyerek mellett?Csak kiváncsi vagyok a véleményekre ki mit gondol erröl.Felmondani semmiképp nem akarok,nyilván nem fölöslegesen autókázok ennyit,itt a környéken nem találnék ilyen jól megfizetett állást,ez 100 %.Se hétvégén,se este nem kell dolgozni,ami számomra fontos szempont.
2015. jún. 5. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nagyon is barátságos lehetőség. Eleve a 3 nap munka. Az a 100 km meg nem olyan rengeteg. Tömegközlekedéssel, vagy autóval fogsz járni? Fizikailag simán bírható, inkább lelkileg fog megviselni az elején.
2015. jún. 6. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez abszolút nem olyan rossz, mint amire te gondolsz! Sokan így dolgoznak, csak heti 5 napon, pedig nem is 50 km-re van a melóhely, csak Bp-en pár kerülettel arrébb, ahová meg 1 óra eljutni.

Amúgy én naponta 2-300 km-t autózom a munkám miatt, igaz ezt 8 órában, tehát tudom hozni-vinni a gyerekeket, akik már nem annyira picik (8 és 5 évesek), viszont heti 5 nap.

Bölcsis lesz a kicsid?

2015. jún. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Abszolút vállalható. Főleg, ha adnak munkát 2 éves gyerek mellett, az út 50 km a munkáig az szinte semmi. Hidd el mások össze tennék a kezüket egy minimál bérért is gyerek mellett.

Hétvégén és este 2 éves gyerek mellett nem is dolgozhatsz!!

2015. jún. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen bölcsis lesz.félek hogy nagyon el fogok estére fáradni és nem fogok tudni ugy foglalkozni már vele vagy nem lesz elég türelmem hozzá.tényleg nem lehet hétvégén és este dolgozni 2 évesmellett?ez törvény?
2015. jún. 6. 11:27
 5/5 A kérdező kommentje:
kocsival fogok járni
2015. jún. 6. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!