Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Angliában hegesztőként vagy...

Angliában hegesztőként vagy kamionosként lehet jobban keresni?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemes jobban csinálni angolba?
2017. aug. 15. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Kamionoskent szerintem tobbet
2017. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hegesztőként meg majdnem ugyanannyiért 8 órás fix munkahely
2017. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért mennyit keres egy co hegesztő óránként?
2017. aug. 15. 19:15
 4/7 anonim válasza:

Kamionsofőrként is jól lehet keresni és egyszerűbb munkát találni.

De ha van egy hegesztő szakmád akkor, inkább a szakmádban helyezkedj el. Egyébként a hegesztő meló szerintem sokkal kényelmesebb mint a kamionos. Itt nem teljesen a fizikai dolgokra gondolok. Kamion sofőrként utat tervezz, ugye nem mindenhova engedik be a kamiont. Nyelvet jobban kell használni. Papírmunka, ha nem nagyon érted a nyelvet nehéz lesz megtanulni a papírozást. A kérdésre is válaszoljak, a te helyedbe én hegesztőnek mennék ki dolgozni.

2017. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
angliaban mar nem erdemes kamionozni... az angolok is bent alszanak a kamionban es annyit keresnek sokszor mint egy magyar cegnel. Amig a font duplaja volt az euronak akkor meg megerte.
2017. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Angliaba kamionoskent dolgozom es 3200 fontot kapok es a hetvegeim szabadak. Sokszor mar a pentek du tanom. A hegesztot nentudom.
2017. aug. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem tudom mit vannak ugy nagyra ezzel a hetelos szarral, ez a legrosszabb ami csak letezik. 5 napig vegig melozol 2 napot otthon, az a 2 nap pont loszarra se eleg, akkor inkabb kint vagyok 4 hetet 2 hetet meg otthon.


Arrol meg ne is beszeljunk hogy egy alberlet 500 fontnal kezdodik, nagyobb varosokba meg 1000 bel, raadadul minden sokkal dragabb

2017. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!