Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen le van tiltva a...

Munkahelyen le van tiltva a FB meg a YT, ami azt mondom rendben van. Viszont simán elérhető ez a oldal meg az NLCafe (bár azt nem szoktam használni), stb. Akkor ennek mi értelme?

Figyelt kérdés
2017. aug. 18. 07:47
1 2
 1/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%
Szólj a rendszergazdának, és letiltja ezeket is.
2017. aug. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon jó gondolat, de Bélám, hogy levelezek Veled? :D
2017. aug. 18. 09:05
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Vagy az van, hogy a tulaj magából kiindulva ezeket az oldalakat tartja a leglátogatottabbaknak (ezzel nem is lő mellé) vagy esetleg a videók miatti adatforgalom járt a fejében.


Vagy hogy melyiken töltenek az alkalmazottak sok időt.


Tőle kéne megkérdezni, csak aztán nehogy kedvet kapjon további blokkolásokhoz :)

2017. aug. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha gondolod, kérdezd meg a nagyfőnököt. De légy rá felkészülve, hogy esetleg az lesz a válasz: "Probléma egy szál se. Letiltatom emezt a kettőt is!" :D
2017. aug. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én osztan leXarom, úgy sem sokáig dolgozom itt. Nos, megjavult a szoftverünk, indulok dolgozni. :)


Jó munkát mindenkinek! :)

2017. aug. 18. 09:32
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

Nincs facebook?


Akkor instagram.


Ilyen van egyébként hogy letiltják?

2017. aug. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Csak még azért is volt olyan marha értelmes ez a tiltogatás, mert a kolleginák nagyban nyomkodják a telefonjaikat.


Az, hogy a FB-ról letöltött sz@rok fertőzik a gépet, megint hülyeség, mert 100.000 vírusbomba elérhető. XD.


Az informatikusok f@ja gyerekek, kb. lesz@rják ki mit csinál munkaidőben, vagy mit nem.

2017. aug. 18. 10:22
 8/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
62%
Igen, őket nem igazán érdekli. Éppen ezért azt tiltja, amit a főnöke mond neki. Ha a fb-t mondja, de a gyakorit nem, akkor csak azt fogja.
2017. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sok értelme nincs, mert vannak más fórumos oldalak, pl : Gyakori kérdések, hoxa, index fórum, tvn ott is lehet csevegni.

Sőt a gmail e-mailodra belépsz, és vannak fent levelező társak, velük is lehet csevegni.

(nem tudom már hol az az ikon, de gyanítom, bal oldalt ha zöld pötty van a nevemellett )

Tudok olyan helyeket, ahol ha simán telozol, rád szól a csop vezető, vagy a meos!!

Ők termelésbe vannak, szinte darabbérbe..

2017. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen, pontosan erről beszéltem, gmail, citromail, minden lószär elérhető, és én is tudom, hogy gmail.com-nak is van közösségi portálja, sőt egész nap szerkeszthetném a blogomat, hogyha ráérnék.


El is fogom mondani az utolsó munkanapon, hogy ilyen buta döntéseket bezzeg tudnak hozni.

2017. aug. 19. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!