Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy érettségivel milyen...

Egy érettségivel milyen munkát lehet végezni, ami viszonylag még jól is fizet?

Figyelt kérdés

2017. aug. 22. 16:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
ilyen helyekre nem csak protekcióval lehet bekerülni? mert sztem ilyen fizetésért elég sokan jelentkeznének ilyen helyekre
2017. aug. 22. 21:44
 12/21 anonim ***** válasza:
37%
9-esnek igaza van. Érettségi az lóf-sz az életben. Semmit nem érsz el vele. ( Nőként tán-tán valamit. )
2017. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
én nekem van olyan ismerősöm aki benzinkúton kapott jól fizető melót érettségivel, de szerintem akkor elvégzek egy technikusit :D
2017. aug. 22. 22:30
 14/21 anonim válasza:

Bármilyet, ha elég hosszú a nyelved. :)

Sajnos egyre inkább azt látom magam körül, hogy nem számít a végzettség, a diploma, csak az, ki mire hajlandó még a munkakörén kívül. Munkatapasztalattal, nyelvtudással nem rendelkező huszonéveseket ültetnek be az irodába (többszázezerért persze), varrónőket alkalmaznak diplomás munkakörökben. Én - többedmagammal - diplomával vagyok közfoglalkoztatott adminisztrátor. De van mérnök, jogász végzettségű kolléga ugyanilyen státuszban. Hiába no, az élethez szerencse is kell. :)

2017. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
14-es: A jó főnök nyalogatás, helyeslés, befolyás is szükséges.
2017. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"akkor az érettségi a feltétel és ott majd betanitanak?"


Nálunk (gyógyszer csomagolás) feltétel, és betanítanak. Egyébként főiskolát/egyetemet járt gépkezelők vannak, mert többet keresnek ezzel, mintha a szakmájukban dolgoznának.


"Tehát érettségi + nyelvtudás? "

Gépkezelőnél nem szoktak nyelvtudást kérni, nálunk se teszik.


"ilyen helyekre nem csak protekcióval lehet bekerülni? "


Nem. Nekem se volt.

2017. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
biztatónak hangzik a válaszod köszi :D szabad még azt megkérdeznem , hogy melyik régióba helyezkedtél el, heti mennyit dolgozol és, hogy a fizetésed mennyi kb, bár az utolsó kérdés elég indiszkrét :D
2017. aug. 27. 18:54
 18/21 anonim ***** válasza:

Budapest. 4 műszakos beosztás 6-2 beosztással. Azaz vagyok éjszakás is, és van amikor szombat-vasárnap dolgozok, de most is pl szerda+csütörtök voltam pihenőn.

Alapfizetésre jön még műszakpótlék, hétvégi pótlék, minőségi pótlék, ha van túlóra, akkor túlórapótlék. Így 250-300e között haza lehet vinni, vagy ha nagyon jó hónap jön ki, akkor többet is.

2017. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
az igen :D és nem túl megterhelő a 4 műszak? vagy a munka?
2017. aug. 27. 19:15
 20/21 anonim ***** válasza:
4 műszak? Végül is, ha belegondolok csak egy érettségim van és nem egy atomfizika diplomám akkor az úgy nem egy sz-r dolog.
2017. aug. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!